BAŞKAN ÖZLÜ, DÜZCE İÇİN HEDEF KOYDU

ÖZLÜ, MUHALEFETE YÜKLENDİ:“KENDİSİNE OY VEREMEYECEK ADAM, GELMİŞ SİZDEN OY İSTİYOR.”

BAŞKAN ÖZLÜ, DÜZCE İÇİN HEDEF KOYDU
29.02.2024 - 18:07
Haber Merkezi

Düzce Belediye Başkanı Ak Parti Düzce Belediye Başkan Adayı Dr. Faruk Özlü, seçim çalışmalarını “merkez mahallelerde halkı dinleyerek” sürdürüyor. Başkan Özlü, bir mahalle toplantısında sorulan bir soru üzerine “Kendisine oy vermeyecek adam, gelmiş sizden oy istiyor” diyerek bir muhalefet partisini temsil eden bir siyasi partinin adayını işaret etti. 

“TÜRKİYE’NİN EN GELİŞMİŞ 10 ŞEHRİNDEN BİRİ DÜZCE OLACAK”     

Düzce Belediye Başkanı Ak Parti Düzce Belediye Başkan Adayı Özlü, çadır toplantıları yapabilen tek partinin AK Parti olduğunu kaydederek “Bu şehri Türkiye’nin en gelişmiş 10 şehri arasına sokmaya kararlıyız, bunun için çalışıyoruz” dedi.

Muhalefet partilerinin hepsini toplayın bir AK Parti etmez” diyerek muhalefeti eleştiren Başkan Özlü :”Ben Düzce’yi önümüzdeki yıllara taşıyacak 100 proje yazdım. Bunları bir kitapta topladım ve sizlere dağıtıyoruz. Onlar 10 proje yazamazlar. Gelecekler size, ellerinde ne bir kitap, ne bir defter vardır. Onlar konuşur, biz yaparız. Bizim farkımız bu. Devlet yönetimi ciddi iştir, laubaliliğe asla tahammülü olmaz. Şimdi bakıyorum, Düzce ile hiç alakası olmayan bir adam geçerken uğramış, ben belediye başkan adayıyım diyor. Adamın nüfus kaydı İstanbul Ataşehir’de. Yani bu seçimde kendisine bile oy veremeyecek bir adam, gelmiş sizlerden oy istiyor. Bu gayri-ciddîliktir, laubaliliktir. Bu Düzce’ye ve sizlere hakarettir. Çok rica ediyorum bunlara haddini bildirin, gereken cevabı 31 Mart’ta verin. Göğsümü gere gere söyleyebilirim ki bizim bütün işlerimiz yolundadır, doğru raylarda gidiyoruz. Eksiklerimiz var, yapacağımız işler var. Sizlerden ricam 31 Mart seçimlerinde siyasi görüşünüzü bir kenara bırakmanız ve bizi desteklemenizdir” diyerek sözlerini tamamladı.

 

 


Editör: D. Analiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar