BAŞKAN ÖZLÜ HALK İLE İÇ İÇE

BAŞKAN ÖZLÜ KÜRSÜDEKİ KONUŞMASINI TAMAMLADIĞI ESNADA MİKROFONA KAPAN BİR VATANDAŞ “YAPARSA FARUK ÖZLÜ YAPAR” DİYE BAĞIRDI. VATANDAŞIN ANİ HAREKETİ ESNASINDA BAŞKAN ÖZLÜ BİR ANLIK ŞAŞKINLIK YAŞADI.

BAŞKAN ÖZLÜ HALK İLE İÇ İÇE
24.02.2024 - 11:26
Haber Merkezi

Düzce Belediye Başkanı, Ak Parti Düzce Belediye Başkan Adayı Dr. Faruk Özlü, Aziziye’deki Merkez Pazaryeri’nin açılış töreni esnasında halkın yoğun ilgisi ile karşılaştı. Bir vatandaş başkan Özlü’nün kürsüdeki konuşmasını tamamladığı gibi mikrofonu kaparak “Yaparsa Faruk Özlü yapar” diye bağırdı.

AÇILIŞA HALKIN YOĞUN İLGİSİ VARDI

Aziziye Mahallesi’ndeki yeni inşa edilen “Merkez Pazaryeri” nin açılış töreninde halkın yoğun ilgisi dikkatlerden kaçmadı. Düzce Valisi Selçuk Aslan, Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Düzce TSO Başkanı Erdoğan Bıyık, DESOB Başkanı Mustafa Kayıkçı, Düzce Sebzeciler ve Pazarcılar Odası Başkanı İslam Batuhan Yangaz’ın konuşmacı olarak yer aldıkları ve kurdele kesimi ile hizmete giren Merkez Pazaryeri’nin halkta yarattığı coşku ve sevinç sahada açılış esnasında daha da zirveye çıktı.

ÖZLÜ “ESKİMİŞ OLANI YIKIP YENİSİNİ YAPIYORUZ

Düzce Belediye Başkanı, Ak Parti Düzce Belediye Başkan Adayı Dr. Faruk Özlü, eskimiş olanları yenilemeye devam edeceklerini belirttiği konuşmasını “Eskimiş diyorum çünkü eski ile eskimiş arasında fark vardır. Eski bizim değerimizdir ancak eskimiş olan şehrimize yakışmaz. Bu şehirde eskimiş, çürümüş ya da şehrimize yakışmayan ne varsa bunları en güzeli ile yenileyeceğiz. Bu konuda kararlıyız” dedi.

VATANDAŞ: “YAPARSA FARUK ÖZLÜ YAPAR”

Başkan Özlü’nün bu konuşmasının ardından kürsüye yakın yerde konuşmaları izleyen 55-60 yaşlarındaki erkek bir vatandaş yerinden “Yaşasın Faruk Özlü “ diyerek kürsüde bulunan mikrofona doğru bir adım attı ve eline aldığı mikrofona “Yaşa Başkan. Yaparsa Faruk Özlü yapar. Teşekkürler başkanım” diyerek mikrofondan sesini duyurdu. Bu konuşmanın hemen ardından yanında bulunan kadınların yer aldığı kalabalıktan kadınlar “Başkanım seni seviyoruz. Seninleyiz oyumuz senindir” diyerek seslendiler.

Böyle bir gelişme sonunda şaşkınlığını gizleyemeyen Başkan Özlü “Teşekkür ediyorum, sağ olunuz, sağ olunuz. Çalışmalarımız ve açılışlarımız devam edecek. Ben de sizi seviyorum sağ olunuz var olunuz” dedi.  


Editör: D. Analiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar