YAŞI KÜÇÜK AMA TECRÜBESİ BÜYÜK

Erhan Alemdar, Faruk Bey'i Düzce İçin Rol Model Olarak Nitelendirdi

11.12.2023 - 13:55
Güncelleme 11.12.2023 - 13:57
Özel Haber

Düzce'nin sevilen isimlerinden Erhan Alemdar, katıldığı son canlı yayında Düzce Belediye Başkanı Faruk Bey'i örnek bir model olarak nitelendirdi. Alemdar, belediyecilik konusundaki başarıları ve halka hizmet anlayışıyla Faruk Bey'in Düzce için önemli bir rol model olduğunu belirtti.

Yayında konuşan Alemdar, "Faruk Bey, belediyecilik konusunda Düzcemizdeki, Düzce özelindeki yöneticilere çok örnek model, rol model. Neden? Çünkü yaptığı çalışmalarla kattığı programlarla hepimize bir rol model oluyor." dedi. Alemdar, Faruk Bey'in seçim öncesinde bile hala aktif bir şekilde hizmete devam ettiğine dikkat çekerek, "Bakın, 3 ay sonra seçim var ama hala mücadele veriyor. Kendisini seçimden soyutlamış, hala milletimize hizmet derdinde topluma kendini gösteriyor." ifadelerini kullandı.


Editör: D. Analiz
Youtube kanalımıza abone olarak yeni
videolarımızdan ilk siz haberdar olun.
Youtube Adresimiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar