Shinzone Turkineler'den Dünyaya açılıyor.

Başarılı iş insanı, Konsopa Haber imtiyaz Sahibi ve Shinzone firması sahibi Düzceli Ozan Yahşi, İstanbul Avrupa yakasındaki turnike reklamları aracılığı ile yeni bayilikler verecek.

Shinzone Turkineler'den Dünyaya açılıyor.
1.11.2023 - 12:22
Güncelleme 1.11.2023 - 13:17
Haber Merkezi

70’in üzerinde Corner bayisi olan Shinzone firması sahibi ve Konsopa Haberimtiyaz sahibi Düzceli Ozan Yahşi Shinzone firmasına Türkiye genelinde yeni bayilikler verecek.Yenilikçi ve kaliteli ürünlerle Türkiye ve dünyada milyonlarca insanın tercih ettiği ve 70’in üzerinde Corner bayisi olan Shinzone firması sahibi Yahşi, yeni bayilikler vermek için İstanbul Avrupa Yakasında milyonlarca insanın kullandığı ulaşım alanlarındaki turnikelere reklam verdi.

Türkiye genelinde bayi sayısını arttırmayı amaçlayan Yahşi, yeni bayilerine ulaşmak için insanların geçiş güzergahında bulunan turnikelere reklam vererek, hem ülke ekonomisine katkı sağlamayı hem de her insanın Shinzone markasına ulaşabilmesini hedefliyor.


Editör: D. Analiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Haber İhbar