Düzce Valisi, İçişleri Bakanı'na kent ile ilgili genel bilgiler verdi

Düzce Valisi Selçuk Aslan, İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya'nın gerçekleştirdiği video konferans toplantısına katılarak kent ile ilgili genel son bilgileri paylaştı. Toplantıda, Düzce'de süren ve yapılan çalışmalar ve yeni projeler hakkında bilgilendirmeler yapıldı.

Düzce Valisi, İçişleri Bakanı'na kent ile ilgili genel bilgiler verdi
4.10.2023 - 16:13
Haber Merkezi

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya tarafından gerçekleştirilen video konferans toplantısına katılan Düzce Valisi Selçuk Aslan, kent ile ilgili son bilgileri Bakan Yerlikaya'ya anlattı.

Düzce Valisi Selçuk Aslan ve İl Emniyet Müdürü İbrahim Ergüderİçişleri Bakanlığı tarafından her ay düzenlenen video konferans toplantısına katıldı. Alay Komutanlığı ve Sahil Güvenlik Komutanlığının da hazır bulunduğu toplantıda İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya'ya Düzce'de yapılan son çalışmalar ile ilgili bilgiler verildi. Vali Selçuk Aslan, yapılacak olan yeni projeler ve devam eden projeler hakkında da bilgilendirmelerde bulundu. 


Editör: D. Analiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Haber İhbar