DÜZCE EMNİYETİN'DEN ZEHİR TACİRLERİNE DARBE

Düzce Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde düzenlenen operasyonda Düzce tarihinin en yüklü kimyasal uyuşturucu maddesi Başarılı Bir Şekilde ele geçirildi. Operasyonu bizzat Düzce Cumhuriyet Başsavcısı Yasin Emre yönetti.

DÜZCE EMNİYETİN'DEN ZEHİR TACİRLERİNE DARBE
15.09.2023 - 16:29
Haber Merkezi

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

Düzce Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından uyuşturucu madde ticareti yapmak suçu kapsamında yürütülmekte olan soruşturmaya yönelik Düzce İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından yürütülen çalışmalarda; D100 karayolu üzerinde bulunan bir dinlenme tesisinde mola veren otobüsteki iki şahsın hal ve Hareketlerinden polis ekipleri kişilerin üstünde ve Kişisel Bagajlarını kontrol etti ve 6 parça halinde toplam daralı 25 kilo 248 gram METAFETAMİN maddesi ele geçirdiler. Düzce Cumhuriyet Başsavcısı Yasin Emre’nin bizzat yönettiği operasyonda Düzce tarihinin en yüklü kimyasal uyuşturucu maddesi ele geçirildi. İki şahıs gözaltına alınırken uyuşturucu maddelere ise el konuldu. Olayla ilgili Soruştrma Başlatıldı 


Editör: D. Analiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar