GENEL MERKEZ: "DÜZCE'DE FARUK ÖZLÜ İLE DEVAM"

Düzce Belediye Başkanlığı'nda Dr. Faruk Özlü'nün Başarılı Görevine Devam Kararı Alındı

GENEL MERKEZ: "DÜZCE'DE FARUK ÖZLÜ İLE DEVAM"
30.08.2023 - 12:39
Güncelleme 30.08.2023 - 12:42
Özel Haber

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

Alınan bilgilere göre, Düzce Belediye Başkanlığı koltuğunda beş yıldır başarılı bir şekilde görev yapan Dr. Faruk Özlü ile yola devam etme kararı alındı. Genel merkezin aldığı bu kararla birlikte, beş yıldır kentleşme ve projeler konusundaki başarılı çalışmalarıyla dikkat çeken Faruk Özlü, Düzce'nin geleceğine yön vermeye devam edecek.

Düzce'de belediye başkanlığı görevine devam etme kararı, Özlü'nün kentleşme ve altyapı alanında sağladığı başarılar üzerine temellendiriliyor. Özlü, göreve başladığı günden bu yana, kentin modernizasyonuna yönelik önemli projeleri hayata geçirmesi ve çevre düzenlemeleri konusundaki hassasiyetiyle öne çıktı. Bu süreçte Dr. Faruk Özlü'nün liderliğindeki belediye yönetimi ve sosyal projeler gibi farklı alanlarda önemli çalışmalar gerçekleştirdi.

Başkan Özlü'nün Düzce Belediye Başkanlığı görevine devam kararıyla, kentin kalkınma ve dönüşüm süreçlerine ivme kazandırması bekleniyor. Yeni dönemde altyapı, ulaşım ve çevre projeleri gibi alanlarda yapılacak çalışmalarla Düzce'nin geleceğine değer katmaya devam edeceği vurgulandı.


Editör: D. Analiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar