DÜZCE ANALİZ GAZETESİ'NİN 12. YILINA ÖZEL, BAŞKAN ÖZLÜ'DEN ANLAMLI TEŞEKKÜR MESAJI

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Analiz Gazetesi'nin 12. yılını kutlamasına özel gazeteye yazı gönderdi.

DÜZCE ANALİZ GAZETESİ'NİN 12. YILINA ÖZEL, BAŞKAN ÖZLÜ'DEN ANLAMLI TEŞEKKÜR MESAJI
10.08.2023 - 18:51
Güncelleme 10.08.2023 - 18:53
Özel Haber

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

Düzce Analiz Gazetesi'nin 12. yılını doldurmasının mutluluğu ve heyecanını yaşıyoruz. Bu özel gün vesilesiyle Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü'nün içtenlikle ilettiği tebrik ve teşekkür mesajını paylaşmaktan onur duyuyoruz.

Dr. Faruk Özlü'nün mesajında, "10 Ağustos 2011 tarihinde yayın hayatına başlayan Düzce Analiz Gazetesi, kurulduğu günden bu yana hem yerel hem de ulusal konuların farklı bakış açıları ile değerlendirmesi ile
önemli basın-yayın kuruluşlarımızdan biri olmuştur. Kamuoyunu bilgilendirne yaklaşımında sergiledigi bakış açıları ile bugünlere erişen Düzce Analiz Gazetesi nezdinde sizi ve bünyenizde çalışan emekçi kardeşlerimi kutluyor,
çalışmalarınızda başarılar diliyorum." ifadeleri yer alıyor.

Biz Düzce Analiz Gazetesi ekibi olarak, Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü'ye güzel dilekleri için teşekkürlerimizi sunuyoruz. Bu kıymetli mesaj, bizim için bir gurur kaynağıdır. Destek ve tebriklerle daha da motive olduğumuzu bilmenizi isteriz. Kamuoyuna doğru ve tarafsız habercilik anlayışımızla hizmet etmeye devam edeceğiz.


Editör: D. Analiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar