DÜZCE’DE KARADENİZ RÜZGARI ESTİ

Düzce Belediyesi tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen Dünya Düzce Günleri, dördüncü gününde de hızını kesmedi. Anıtpark Meydanı’nda kurulan sahne Karadeniz müziğinin sevilen iki ismi Volkan Arslan ve Bilal Hancı’yı ağırladı. Binlerce Düzceli’nin doldurduğu alanda şarkılar hep bir ağızdan söylendi.

DÜZCE’DE KARADENİZ RÜZGARI ESTİ
5.08.2023 - 10:06
Haber Merkezi

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün Düzce’nin tanıtımına katkı sağlamak amacıyla ilkini geçen yıl düzenlediği Dünya Düzce Günleri’nin dördüncü gün etkinlikleri de dolu dolu geçti. Gündüz organizasyonları çocuklara özel kurulan stantlarda birbirinden farklı etkinlikler ve alanda yer alan spor parkurlarında düzenlenen turnuvalarla devam etti.

ŞARKILAR BİR AĞIZDAN SÖYLENDİ

Akşam saatlerinde alanı dolduran Düzceliler ilk olarak sahne alan Karadeniz müziğinin sevilen sesi Volkan Arslan’nın yöresel türküleri ile coştu. Karadeniz türküleri, kemençe ve tulum taksimleri ile başlayan gece farklı yörelerden türkülerle devam etti. Düzceliler eğlenceli anlar yaşarken Volkan Arslan’nın sahne performansı büyük beğeni aldı.

İLERLEYEN SAATLERDE EĞLENCE TAVAN YAPTI

Volkan Arslan’ın ardından sahne alan son günlerin sevilen ismi Şarkıcı ve Fenomen Bilal Hancı, birbirinden güzel şarkıları hayranları ile birlikte söyledi.  Şarkı arasında Düzce’de olmaktan duyduğu mutluluğu dile getiren Hancı ; “ömrümde böyle bir kalabalığa konser vermedim. Gerçekten çok heyecanlı ve mutluyum. Allah ülkemizdeki bütün sanatçılara Düzce’de konser vermeyi nasip etsin. Gerçekten muhteşem bir ortam çok güzelsiniz” dedi. Geç saatlere kadar devam eden müzik şöleni ile Düzceliler eğlenceye doydu.

Konser sonrasında Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Oya Kocaman sanatçılara plaket ve çiçek takdim ederek teşekkür etti. Sanatçılar da alanı dolduran Düzcelilere teşekkür ederek Düzce’de olmaktan duydukları memnuniyeti dile getirdi.


Editör: D. Analiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar