NİRAN ÜNSAL’DAN UNUTULMAZ KONSER

Düzce Belediyesi tarafından Düzce’nin tanıtımı noktasında atılan en önemi adımlardan biri olan ve bu yıl ikincisi düzenlenen ‘Dünya Düzce Günleri’ üçüncü gününde pop müziğinin güçlü sesi Niran Ünsal konser verdi. Ünsal, seslendirdiği hareketli ve slov parçalarla Düzcelileri mest etti.

NİRAN ÜNSAL’DAN UNUTULMAZ KONSER
4.08.2023 - 10:11
Haber Merkezi

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

Düzce Belediyesinin şehrin tanıtımına katkı sağlamak adına her yıl 1 -8 Ağustos tarihleri arasında düzenlediği ‘Dünya Düzce Günleri’ 7’den 70’e Düzcelilere hitap eden etkinlikleriyle tüm hızıyla devam ediyor.

Açılışını pop müziğin yükselen yıldızlarından Semicenk’in yaptığı ikinci gününe sahne şovlarıyla rap şarkıcısı Motive’nin damga vurduğu etkinliklerin üçüncü günü gündüz bölümünde sportif aktivitelerin yanı sıra miniklere yönelik etkinliklerle başladı.

Akşam bölümünde ilk olarak, ‘Yetenek Sizsiniz Türkiye’ programında söylediği parça ile hatırı sayılır bir üne kavuşan Sokak müzisyeni ve internet fenomeni Bilal Göregen sahne aldı. Sosyal medya üzerinde yayınladığı şarkı yorumları içeren videolarla dünya genelinde üne kavuşan Göregen, seslendirdiği ve yorumladığı parçalarla Anıtpark meydanını dolduran binlerce Düzceliye keyifli anlar yaşattı.

Göregen’in ardından, çıkardığı albümler ve besteleri ile 90 yıllara damga vurarak üne kavuşan pop müziğinin güçlü sesi Niran Ünsal coşkulu alkışlar eşliğinde sahneye çıktı. Düzcelilerle buluşan Ünsal, yazıp bestelediği parçalarının yanı sıra hit olmuş parçalarından oluşan repertuarını genci, yaşlısı 7’den 70’ Düzcelilerle birlikte söyledi.

Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Oya Kocaman konser arasında sahneye çıkarak ünlü sanatçıya çiçek ve plaket takdimi gerçekleştirerek, Dünya Düzce Günlerine katılımlarından ötürü teşekkür etti.


Editör: D. Analiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar