Şüpheli Şahıslar Yakalandı!

Kaçak elektronik sigara, tütün ve tütün ürünleri ile mücadele ile görevli Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından 282 adet kaçak elektronik sigara ele geçirildi. 3 şüpheliye adli işlem uygulandı.

Şüpheli Şahıslar Yakalandı!
21.06.2023 - 16:44
Haber Merkezi

Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince Düzce Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde ilimiz merkezinde kaçak elektronik sigara, tütün ve tütün mamullerinin toplum nezdinde ulaşılabilirliğinin engellenmesi amacıyla 14.06.2023-19.06.2023 tarihleri arasında gerçekleştirilen elektronik sigara kaçakçılığı operasyonlarında, (3) ayrı olayda toplam (282) adet elektronik sigara ele geçirilmiştir. Yakalanan (3) şüpheli şahıs hakkında 5607 sayılı Kaçakçılıkla Mücadele Kanununa Muhalefet suçundan adli işlem yapılmıştır.

Suç ve suçluyla mücadelemiz kararlılıkla ve titizlikle devam etmektedir.


Editör: D. Analiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar