Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Ayşe Kılıç Analiz Gazetesi'ni ziyaret etti.

Düzce Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Ayşe Kılıç, bugün Analiz Gazetesi'ni ziyaret ederek Düzce'deki çalışmalar hakkında bilgi verdi ve gazeteye tarafsız haber yapmaları nedeniyle teşekkürlerini iletti.

Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Ayşe Kılıç Analiz Gazetesi'ni ziyaret etti.
19.06.2023 - 17:56
Güncelleme 19.06.2023 - 18:30
Özel Haber

Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Ayşe Kılıç, Murat Zengin ve Gürkan İpek Analiz Gazetesi'ni ziyaret etti. Yapılan görüşmede Ayşe Kılıç Düzce'de yapılan projeler hakkında bilgiler verdi. Geldiği günden beri ekibi ile beraber çalışmalarına hızlı bir şekilde devam ettiklerini söyleyen Ayşe Kılıç, Düzce'nin gelişimine katkıda bulunmanın önemine vurgu yaptı.

Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Ayşe Kılıç, konuşmasında, Analiz Gazetesi'nin Düzce'deki faaliyetleri tarafsız bir şekilde takip ettiğini ve gazetenin objektif habercilik anlayışıyla Düzce'nin dönüşüm sürecini doğru bir şekilde yansıttığını dile getiren Kılıç, tarafsız haber yapılmasından kaynaklı Analiz Gazetesi İmtiyaz sahibi Murat Albayrakoğlu ve Koordinatör Mücahit Özcan'a teşekkürlerini iletti.

 


Editör: D. Analiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar