SEDAŞ, GSM operatörleri ile kriz iletişimi için bir araya geldi.

SEDAŞ, GSM operatörlerinden Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom yetkililerini ağırladı. Olası deprem durumlarında alınması gereken kritik önlemlerin konuşulduğu toplantının ilkinde alınabilecek tedbirler masaya yatırıldı.

SEDAŞ, GSM operatörleri ile kriz iletişimi için bir araya geldi.
12.06.2023 - 12:01
Güncelleme 12.06.2023 - 12:07
Haber Merkezi

Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş. (SEDAŞ), dağıtım faaliyet bölgesinde bulunan GSM operatörlerinden Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom yetkilileri ile yüz yüze yapılan toplantıda bir araya geldi. SEDAŞ Kurumsal İletişim ve Müşteri İlişkileri Müdürü Efsun Ergin, SEDAŞ Şebeke Yönetimi Müdürü İbrahim Bakkaloğlu, SEDAŞ Düzce Bölge Müdürü Cem Barlas Kar ve departman yöneticilerinin ev sahipliği yaptığı toplantıda, olası deprem durumlarında alınması gereken önlemler ve ön hazırlık tedbirlerine ilişkin süreçlerin ilk adımları konuşuldu. 

Baz istasyonlarının önceliklendirilmesi, kesintisiz enerji için yüksek önlem gerektiren noktaların belirlenmesi gibi detaylı bilgilerin aktarıldığı toplantıda bölge genelini kapsayan tedbirler için alt çalışma grupları oluşturuldu.


Editör: D. Analiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar