ÇOCUKLARA TRAFİK KURALLARI ANLATILDI

Düzce Belediyesi bünyesindeki Çocuk Trafik Eğitim Parkuru 2022-2023 Eğitim-Öğretim Yılı’nda rekor sayıda eğitime imza attı. Düzce İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Düzce Emniyet Müdürlüğü, Jandarma ve Düzce Belediyesi işbirliği ile düzenlenen eğitimlerde ilkokul 3. Sınıf öğrencisi 3 bin 815 çocuğa trafik kuralları anlatıldı.

ÇOCUKLARA TRAFİK KURALLARI ANLATILDI
10.06.2023 - 11:19
Özel Haber

Düzce Belediyesi, Düzce İl Milli Eğitim Müdürlüğü, İl Emniyet Müdürlüğü ve Jandarma ekipleri ortak bir çalışma yaparak çocukların trafik kurallarını öğrenmesi amacıyla uygulamalı eğitimler düzenledi. 2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı başında başlayan eğitimler kapsamında Trafik Polisleri ve Jandarma Trafik ekipleri tarafından toplam 126 okulun katılımıyla ilkokul 3. Sınıf öğrencisi 3 bin 815 çocuğa uygulamalı trafik kuralları anlatıldı. Düzce Belediyesi Çocuk Trafik Eğitim Parkuru’nda düzenlenen eğitimler kapsamında trafik işaret ve işaretçileri, araç kullanım ana kuralları, yayaların uyması gereken kurallar ile üst geçitlerin kullanımına ilişkin kurallar anlatıldı. Çocukların büyük bir ilgiyle takip ettiği eğitimlerde hem eğlenceli hem de bilgi dolu anlar yaşandı.


Editör: D. Analiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar