İSTANBUL DÜZCELİLER DERĞEĞİNE YENİDEN İLYAS ÇELEBİ SEÇİLDİ.

İstanbul Düzceliler Derneği, Darülacaze'de gerçekleştirilen 14. olağan kongresiyle Düzce'nin İstanbul'daki temsilcisini yeniden seçti. İlyas Çelebi, oyların tamamını alarak yeniden derneğin başkanı seçildi. Kongreye, Cumhurbaşkanı Başdanışmanı ve Darülacaze Başkanı Hamza Cebeci başta olmak üzere Düzce'den birçok iş dünyası ve STK yöneticisi bu kongreye katıldı. Programa, İstanbul'un önde gelen konfederasyon başkanları ve STK başkanları da katılım gösterdi.

İSTANBUL DÜZCELİLER DERĞEĞİNE YENİDEN İLYAS ÇELEBİ SEÇİLDİ.
5.06.2023 - 16:48
Güncelleme 5.06.2023 - 17:15
Özel Haber

Darülacaze'de düzenlenen kongre, İstanbul Düzceliler Derneği için önemli bir kongre oldu. Seçimler İlyas Çelebinin başkanlığında yönetildi. Bu durum dernek üyelerinin güvenini kazandığının bir göstergesi olarak değerlendirildi. İlyas Çelebi, 10 yıldır başarıyla Düzce'yi İstanbul'da temsil ederek önemli çalışmalara imza atmış bir isim olarak derneğin başkanlığına yeniden layık görüldü. Kongreye oldukça geniş bir katılım sağlandı. İstanbul Düzceliler Derneği'nin Düzce'nin sesini duyurmak için aktif bir şekilde çalışmalarına devam edeceğinin bir göstergesi olarak yorumlandı. İlyas Çelebi, yeni dönemde de derneğin sosyal ve kültürel faaliyetlere odaklanacağını ve Düzce'nin tanıtımına katkı sağlamaya devam edeceğini duyurdu.

İstanbul Düzceliler Derneği'nin 14. olağan kongresi, Darülacaze'deki görkemli atmosferde gerçekleşirken, Düzce'nin İstanbul'daki sesi olma misyonuna devam edecekleri bir dönemin başlangıcını müjdeledi.

YÖNETİM KURULU
İLYAS ÇELEBİ
ASUMAN KARAŞABANOĞLU
TÜRKAY ALTINSOY
METE YAPICI
ERSİN SAYAR
MUSTAFA SÖNMEZOĞLU
ALİ İHSAN TÜRKAN
İBRAHİM ALTUNKAYA
AHMET TOSUN
MERVE ÇAKIR
HASAN ALİ BAYRAK
BURHAN TUNÇ
PEYAMİ SAFA ŞAHİN
YUNUS ÇALIŞKAN
İSMAİL MUTLU


YÖNETİM KURULU YEDEK


KADİR GÜREL
LOKMAN ESEN
İLHAN DENİZLİ
MURAT ALBAYRAKOĞLU
SİNAN DÜZEN
ALAATTİN ADAK
FERİT YILDIZ
İSMAİL SARIUGÜZEL
UĞUR EJDER
NİGAR ASLIHAN SAĞLAM
NECİP VAROL
YUSUF YILMAZ
MEHMET EMİN ESEN

FATİH AKAR
HALİM ÇELEBİ

DENETİM KURULU


CÜNEYT YILMAZ
AYDIN EJDER
AZİZ AKSOY
DENETİM KURULU YEDEK
ALATTİN ŞENGÜL
İRFAN ALEMDAR
MESUT CAN ESEN


Editör: D. Analiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar