MODERN PAZARYERİ İÇİN İLK KAZMA VURULDU

HAMİDİYE MAHALLESİ MODERN PAZARYERİNE KAVUŞUYOR

MODERN PAZARYERİ İÇİN İLK KAZMA VURULDU
19.05.2023 - 15:51
Özel Haber

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün kentin en büyük ihtiyaçlarından biri olan pazaryerlerine yönelik başlattığı çalışmalar hızla ilerliyor. Hamidiye Mahallesi'nde kısa süre önce ihalesi tamamlanan Modern Pazaryeri için ilk kazma bugün vuruldu. 

Düzce Belediyesi eş zamanlı olarak devam eden  projelerine bir yenisini daha ekledi. Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün merkez mahallelerdeki pazaryerlerinin kapalı ve modernize edilmiş şekilde yenilenmesine yönelik attığı adımlar sürüyor. Son olarak  Hamidiye Mahallesi Salı Pazarında inşaat çalışmalarına başlandı. 

Şehrin kuzeybatı bölümünde bulunan mahallelere hizmet edecek şekilde tasarlanan ve 2 bin 337 metrekare kapalı alana sahip olacak pazaryerinin çatısında ise güneş enerji panelleri bulunacak.
140 pazarcı esnafının tezgah açabileceği şekilde tasarımı gerçekleştirilen pazaryeri Düzce’de önemli bir eksikliğin daha giderilmesini sağlayacak.


Editör: D. Analiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar