HAFTANIN 6 GÜNÜ EĞİTİM VERİLECEK

Düzce Belediyesi Kültür İşleri Müdürlüğü bünyesinde eğitim veren Çocuk Üniversitesi, çocukların zihinsel ve fiziksel gelişimlerinin yanı sıra derslerine katkı sağlamayı sürdürüyor. Çocuk Üniversitesi bu doğrultuda yeni dönem kayıtlarını 25 Eylül 2023 tarihinde almaya başlarken, 2 Ekim Pazartesi gününden itibaren de ders başı yapacak.

HAFTANIN 6 GÜNÜ EĞİTİM VERİLECEK
20.09.2023 - 15:54
Haber Merkezi

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

Düzce Belediyesi Çocuk Üniversitesi 2023-2024 eğitim öğretim döneminin başlamasıyla birlikte kendi bünyesinde oluşturduğu eğitim atölyeleri ile2023-2024 döneminde  7-13 yaş grubunda 22, 5-6 yaş grubunda uzamn öğretmenler ile birlikte ders başı yapacak. yeni dönem'de eğitimlerine başlayacak olan Çocuk Üniversitesi, hafta içi atölyelerinin yanı sıra Cumartesi günleri de belirli branşlarda çocukların gelişimine katkı sağlamayı sürdürecek.

7-13 YAŞ GRUBUNA 22 BRANŞTA EĞİTİM
7- 13 yaş grubunda İngilizce, Mutfak Atölyesi, Pastacılık Akademisi, Görsel Sanatlar, Karikatür Atölyesi, Dini Değerler Eğitimi, Eğitici Drama, Etkili Okuma ve Düşünme Becerileri, Temel Sanat Eğitimi, Eğitsel Oyunlar Atölyesi, Dijital İçerik Eğitimi, Ritim, Klarnet, Gitar, Piyano, Keman, Ukulele, Fiziksel Gelişim, Modern Dans, Halk Oyunları, Sayı Teorisi ve Masa Tenisi olmak üzere 22 branşta öğrencilere eğitim vericek.

5-6 YAŞ GRUBU EĞLENEREK ÖĞRENECEK
5-6 yaş grubunda ise Anasınıfı, Minik Şefler Mutfağı, Görsel Sanatlar, Değerler Eğitimi, Jimnastik, Bale ve Ritim atölyeleri olmak üzere 7 branşın açılacağı Çocuk Üniversitesinde ayrıca, Cumartesi günleri de Görsel Sanatlar, Değerler Eğitimi, Fiziksel Gelişim, Mutfak ve ingilizce branşınta dersler açılacak

25 Eylül 2023 Pazartesi günü itibariyle başvuruların alınacağı Çocuk Üniversitesinde eğitimler ise 2 Ekim 2023  günü başlayacak.


Editör: D. Analiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Haber İhbar