DÜZCE, 6 ŞUBAT DEPREM ŞEHİTLERİNİ UNUTMADI

Düzce Valisi Selçuk Aslan 6 Şubat Deprem şehitlerini anma programına katılarak Merkez Büyük Camii cemaatıyla birlikte dua ve niyazda bulundu.

DÜZCE, 6 ŞUBAT DEPREM ŞEHİTLERİNİ UNUTMADI
8.02.2024 - 12:44
Haber Merkezi

1999’da ilçeyken yaşadığı iki büyük depremle büyük bir acı yaşayan Düzce; 6. Şubat. 2023 günü 11 ilde yaşanan iki büyük depremle Düzce depremini de unutturan büyük bir acıya tanıklık eden kentlerde hayatın kaybeden deprem şehitleri için Düzce Merkez Büyük Camide Düzenlenen Kur’an-ı Kerim ve Dua programına Düzce Valisi Selçuk Aslan, Düzce Üniversitesi rektörü Prof. Dr. Nedim Sözbir’le birlikte katılarak 6 Şubat 2023 tarihinde meydana gelen Kahramanmaraş merkezli 11 ili kapsayan büyük depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımız için, öğle namazı öncesi düzenlenen "Mevlid-i Şerif ve Dua" programına iştirak etti.

Vali Aslan cami cemaatıyla birlikte deprem şehitleri için düzenlenen Kur'an-ı Kerim ve dua programına katılarak dua ve niyazda bulundu.


Editör: D. Analiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar