FİLİSTİN’E DESTEK KERMESİ DÜZENLENDİ

ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNDEN KERMESE YOĞUN İLGİ

FİLİSTİN’E DESTEK KERMESİ DÜZENLENDİ
20.12.2023 - 14:34
Haber Merkezi

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

Düzce Belediyesi ve Düzce Üniversitesi öncülüğünde Düzce Kent Konseyi Kadın Meclisinin organizasyonunda Filistin’e destek amaçlı kermes düzenlendi. Üniversite kampusu 15 Temmuz Demokrasi meydanında açılan kermes 2 gün süreyle açık kalacak.

Düzce Belediyesi ve Düzce Üniversitesi, Düzce Kent Konseyi Kadın Meclisi organizasyonunda bir araya gelerek, Filistin’e destek için kermes düzenledi. Öğrencilerin yoğun ilgi gösterdiği kermesin ilk gününde el emeği göz nuru ürünlerin yanı sıra yiyecek satışı da gerçekleştirildi.

Üniversite kampusu 15 Temmuz Demokrasi Meydanında açılan stantlarla bugün startı verilen kermes, iki gün boyunca açık kalacak. Üniversite öğrencilerinin destekleriyle kermesten elde edilecek gelir, Gazze’deki savaş mağduru olanlar için kullanılacak.


Editör: D. Analiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar