FABRİKA ÇALIŞANLARI İLE BİR ARAYA GELDİ

Düzce Belediye Başkanı ve AK Parti Düzce Belediye Başkan Adayı Dr. Faruk Özlü, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle Realkom Fabrikası'nı ziyaret ederek, büyük çoğunluğu kadın olan çalışanlarla bir araya geldi.

FABRİKA ÇALIŞANLARI İLE BİR ARAYA GELDİ
9.03.2024 - 13:54
Haber Merkezi

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Düzce'de kadın istihdamına önemli katkı sağlayan Realkom fabrikasını ziyaret ederek kadın çalışanlara konuk oldu. Öğle yemeği sırasında çalışanlarla sohbet eden Başkan Özlü, "Biz, kadınları hayatın öznesi olarak betimleyen bir anlayışın temsilcisiyiz. Her alanda bizim en yakın hayat ortaklarımız kadınlardır. Bugün de hem kendi ev ekonomisine hem de ülkemizin kalkınmasına katkı sağlayan hanım kardeşlerimize misafir olduk. Her biriyle ayrı ayrı sohbet ettik, taleplerini dinledik. Belediye hizmetlerimizi hanım kardeşlerimizin önerileriyle daha kapsamlı hale getireceğiz. Talepler ve fikirler bizim için çok önemlidir. Bu ziyaretlerimizin amacı, kadın istihdamının önemine dikkat çekmektir. Bizi burada misafir eden değerli hemşehrilerime teşekkür ediyorum" dedi.

Yemekhanede kendisiyle fotoğraf çektirmek isteyen fabrika personeliyle tek tek ilgilenen Başkan Özlü, 31 Mart Yerel Seçimleri için destek sözü de aldı.


Editör: D. Analiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar