DÜZCENİN EVLADI ADAYLARI GÖLYAKA DA AĞIRLADI

28.Dönem AK Parti Milletvekili Aday Adayları Gölyaka da buluştu. Düzce’nin Evladı mottosu ile seçim kampanyasını yürüten Abdülkerim Kaval Aday Adaylarını Gölyaka Kültürpark ta bulunan Belediye Sosyal Tesislerinde ağırladı. Kaval, günün anlam ve önemini anlatan birlik ve beraberlik konuşması gerçekleştirdi.

DÜZCENİN EVLADI ADAYLARI GÖLYAKA DA AĞIRLADI
20.09.2023 - 10:53
Haber Merkezi

3. kez  gerçekleştirilen A. Adayları buluşmasında programa diğer buluşmalardan farklı olarak AK Parti Düzce İl Başkanı Hasan Şengüloğlu da katılım sağladı

Kahvaltı sonrası katılımcılar Düzce ile ilgili görüş, düşünce ve önerilerini paylaştılar. Daha sonra da toplu hatıra fotoğrafı çekilmelerinin ardından program sona erdi.AK Parti 28. Dönem Millet Vekili A.Adayları toplantılarının dördüncüsü önümüzdeki ay Hasan Aktürk ev sahipliğinde yapılacağı duyuruldu.


Editör: D. Analiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Haber İhbar