KAYMAKAM SELÇUK YOSUNKAYA HIZLI BAŞLADI

Düzce İli Gümüşova İlçesi Çaybükü köyündeki Dedekoru mesire alanında "18 Eylül Dünya Temizlik Günü" münasebeti ile İlçe Kaymakamı, 75.Yıl Ortaokulu öğretmen ve öğrencilerinin katılımıyla, 17.09.2021 Günü saat 11.30'da çevre temizlik etkinliği icra edilmiştir.

KAYMAKAM SELÇUK YOSUNKAYA HIZLI BAŞLADI
18.09.2021 - 13:10
Düzce Gümüşova Kaymakamı 06,09,2021 tarihinde atanmış hızlı bir şekilde Gümüşova ilçesine dokunmaya başlamıştır. Kaymakam Selçuk Yosunkaya göreve gelir gelmez etkinlik oluşturmaya başladı. 17.09.2021 Dünya Temizlik Günü münasebeti ile 75.Yıl Ortaokulu öğretmen ve öğrencileri ile bir araya gelip Dünya Temizlik Günü'nde farkındalık yaratmak için bir araya gelip etkinlik düzenledi. Gümüşova Kaymakamı Sayın Selçuk Yosunkaya'ya tekrar görevinde başarılar dileriz, Düzce ve Gümüşova ilçemize de çok fayda yarar sağlayacağına inanıyoruz.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Haber İhbar