CHP'DE KAZANAN VE KAYBEDENLER..

CHP'DE KAZANAN VE KAYBEDENLER..
10.04.2023 - 16:42
Haber Merkezi

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

TALİH ÖZCAN
ACAYİP KAZANDI. YAKLAŞIK 2 YILDIR DÜZCE’DE ZAMAN ZAMAN DOLAŞTI. PARTİ TABANINI OLUŞTURAMADI. GENEL MERKEZDE ENGİN ÖZKOÇ’LA YAKINLIĞI İLE İSMİ GEÇTİ. BEKLEDİ VE ACAYİP KAZANDI. DÜZCE’NİN VEKİLİ OLABİLECEK Mİ BİLMİYORUZ AMA BU SÜREÇTE BÜYÜK KAZANDI. ABHAZYA’DA DA SİYASET YAPTIĞI SÖYLENİYOR. ABHAZYA TECRÜBESİ DÜZCE’DE KAZANMAYA FAYDALI OLDU. 

BURHAN USTABAŞ
AKÇAKOCA’DAN YETERLİ DESTEĞİ ALAMADI. KAYBEDENLERDEN. 

İSMAİL ÖZBAY
AKADEMİK GEÇMİŞİ OLDUKÇA YÜKSEK İSİMDİ. LİYAKAT EN ÇOK ALTINI ÇİZDİĞİ KONUYDU. SESSİZ UĞRAŞTI. OLDURAMADI. 

FARUK DARIYERLİ
BÜYÜK KAYBETTİ. TEŞKİLAT ARKASINDAYDI, KAMUOYUNDA GÜÇLÜYDÜ, DÜZCE’DE TANINIYORDU VEKİLLİĞE ÇOK YAKINDI. KLASİK CHP’YE YENİLDİ. ACAYİP KAYBETTİ. BÜYÜK KAYBETTİ.

JALE UZUNHASAN
PARTİ TABANINI BİLİYORDU. LİSTEYE GİRDİ. KAZANAN TARAFA YAZIYORUZ. SEÇİLME ŞANSI OLMASA DA BÜYÜK BİR ŞEREF KAZANDI. TEBRİK EDİYORUZ. 

AZADE AY
DÜZCE’DE KARŞILIĞI DEĞİŞİK ALGISI VAR. SEVENİ VAR GİBİ SEVMEYENİ OLDUKÇA ÇOK. BARO BAŞKANLIĞI DÖNEMİNDE TARAF OLDU. SON OLARAK SECCADE KRİZİNDE BAŞROL OLDU. KAYBETTİ. BİZCE BÜYÜK KAYBETTİ. KILIÇDAROĞLU’NA SECCADE ÜSTÜNDE SÖZ ALDI. OLDURAMADI. KAYBEDENLERDEN. 


Editör: D. Analiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar