BELEDİYE BAŞKANI FARUK ÖZLÜ’YÜ ELEŞTİRDİ

Bu yıl Çanakkale zaferinin 109. Yılını kutluyoruz. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, silah arkadaşlarını, şehitlerimizi saygıyla, minnetle ve şükranla anıyoruz.

BELEDİYE BAŞKANI FARUK ÖZLÜ’YÜ ELEŞTİRDİ
19.03.2024 - 13:16
Haber Merkezi

Evet, 18 Mart Çanakkale zaferi, Türk milletinin asaletini, cesaretini ve vatan sevgisini tüm dünyaya gösterdiği unutulmaz bir destandır. Bugünü anlamak, tarihimize saygı duymak demektir. Şehitlerimize rahmetler diliyoruz.

Dün sabah şehitlikte yaptığımız anma töreninde Düzce Belediye Başkanı sayın Faruk Özlü’nün olmaması Düzceli olarak bizleri üzmüştür. 

Seçim sürecine girmeden önce de, şu anda da Düzce’nin her tarafına resmini asan, bilbortları, duvarları, daha iskanı olmayan binaları bile afişleriyle süsleyen bir belediye başkanının anma törenine katılmaması bize enteresan geldi.

18 Mart Çanakkale zaferini anma törenine iştirak etmeyen, kendi belediye meclisini bile yönetmeyen, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün dünya çocuklarına hediye ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamalarına katılmayan, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlamalarına, 30 Ağustos Zafer bayramı, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı ve 10 Kasım Atatürk’ü anma törenlerine katılmayan bir belediye başkanı.

Dini ve Milli Bayramlarımızı tüm vatandaşlarımızla beraber kutlamak, anmak insanlarımızı kaynaştırdığı gibi birliğimizi pekiştiren, kuvvetleştiren unsurlardır. 

Yaklaşan 31 Mart Mahalli seçimlerinde, anma programlarından kaçmayan, halkla iç içe olan, belediye meclisini kendi yöneten bir belediye başkanı seçeceğiz. Halkın dertleri ile dertlenen bir belediye başkanı seçeceğiz. 

Su ve emlak vergi borçu olduğu için vatandaşın araçına haciz işlemi yapmayan, banka hesabına e haciz koymayan, adeta belediyeyi icra dairesi gibi çalıştırmayan bir belediye başkanı seçeceğiz.

Son olarak diyoruz ki,
Tam yol ileri…
İŞİMİZ GÜCÜMÜZ DÜZCE

Özcan DAĞISTANLI
CHP Düzce İl Başkanı


Editör: D. Analiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar