CHP'DE ÖRGÜT KAZANIYOR !

CHP'DE ÖRGÜT KAZANIYOR !
22.12.2023 - 09:41
Güncelleme 22.12.2023 - 09:46
Özel Haber

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

CHP Parti Meclisi'nin bugün gerçekleştirdiği toplantının ardından, Gölyaka İlçe Başkanı Necmi Gürgen, Gölyaka Belediye Başkan adayı olarak belirlendi. CHP Düzce İl Başkanı Özcan Dağıstanlı, yapılan bu önemli atamanın ardından, Gürgen'i resmi olarak tebrik etti.

Dağıstanlı, yaptığı açıklamada, "Bugün yapılan CHP Parti Meclisi toplantısının sonucunda Gölyaka İlçe Başkanımız Necmi Gürgen, Gölyaka Belediye Başkan Adayımız olarak belirlenmiştir. Kendisini tebrik ediyor, bu yeni görevinde başarılar diliyorum" ifadelerini kullandı.

AKÇAKOCA'DA ÖRGÜT DENETİMİNDE ÖN SEÇİM KARARI ALINDI

Aynı toplantının bir diğer önemli kararı ise Akçakoca ilçesini ilgilendirdi. İlerleyen günlerde belirlenerek açıklanacak bir tarihte Örgüt Denetiminde Ön Seçim kararı alındığı bildirildi. Parti Meclisi tarafından isimleri açıklanarak resmi olarak adaylıkları kesinleşen isimleri bekleyen Akçakoca ilçesi, bu kararla birlikte ön seçim sürecine girecek.

ÖZCAN DAĞISTANLI: "ÖRGÜT NE DERSE O"

CHP Düzce İl Başkanı Özcan Dağıstanlı, açıklamasının sonunda tüm kamuoyuna seslenerek, "Örgüt Ne Derse O" mesajını iletti. Dağıstanlı, Akçakoca ilçesinde gerçekleştirilecek olan Örgüt Denetiminde Ön Seçim kararının ilçe örgütüne hayırlı uğurlu olmasını temenni etti.

Bu gelişmelerle birlikte CHP Düzce İl Teşkilatı, önemli atamalar ve kararlarla ilçe seçim hazırlıklarına hız kazandırmış oldu.


Editör: D. Analiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar