CHP'DEN ANLAMLI ZİYARET!

CHP'DEN ANLAMLI ZİYARET!
20.12.2023 - 16:45
Güncelleme 20.12.2023 - 17:01
Özel Haber

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

Cumhuriyet Halk Partisi'nin Düzce İl Başkanı Özcan Dağıstanlı ve beraberindeki İl-İlçe yöneticileri, seçim öncesi hız kesmeden sürdürdükleri çalışma tempolarını basın camiasına yönelik gerçekleştirdikleri ziyaretlerle sürdürüyor. Bu kapsamda, CHP İl-İlçe örgütü bugün, Düzce'nin önde gelen gazetelerinden biri olan gazetemiz Düzce Analiz'i ziyaret ettiler.

Gazetemiz sahibi Murat Albayrakoğlu ve Genel Yayın Yönetmeni Semir Bolat, ziyarette CHP heyetine eşlik ederken, Düzce'nin önemli gazetecilerinden Erol Tayhan da konuklar arasında yer aldı. Ziyarette, önümüzdeki seçim süreci ve seçim sonrası Düzce'nin değerlendirilmesi hususunda karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu.

CHP İl ve İlçe başkanları, partilerinin iddialı bir şekilde seçime hazırlandığını, il ve ilçe örgütleri arasında koordineli bir çalışma yürüttüklerini belirterek, tüm ilçelerde adaylarını başarılı bir şekilde sahaya süreceklerini ifade etti. Ayrıca, seçim sürecinin centilmenlik çerçevesi içerisinde geçmesi ve sağlıklı bir demokratik sürecin yaşanması gerektiğini vurgulayarak, bu konuda tüm paydaşların sorumluluklarını yerine getirmesi gerektiğini dile getirdiler.

Ziyaret, dostane bir ortamda geçerken, CHP heyeti, Düzce'deki seçim atmosferini değerlendirmenin yanı sıra, basın mensuplarıyla da yakından tanışma ve fikir alışverişi fırsatı buldu. Bu önemli ziyaret, seçim sürecinin daha şeffaf ve demokratik bir şekilde geçmesine katkı sağlamak adına atılmış önemli bir adım olarak kayıtlara geçti.


Editör: D. Analiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar