CHP KAYNAŞLI BELEDİYE BAŞKAN ADAYI KESİNLEŞTİ !

CHP Düzce İl Başkanı Özcan Dağıstanlı tarafından duyuruldu!

CHP KAYNAŞLI BELEDİYE BAŞKAN ADAYI KESİNLEŞTİ !
20.12.2023 - 13:25
Özel Haber

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

20 Aralık Çarşamba günü saat 14:00'te, CHP Kaynaşlı İlçe Başkanı Sayın Muammer Yıldırım, CHP Kaynaşlı İlçe Başkanlığı binasında düzenlenecek olan aday tanıtımı toplantısı ve basın açıklamasıyla birlikte Kaynaşlı Belediye Başkan adaylığını açıklayacaktır. Bu önemli etkinlik, CHP Düzce İl Başkanı Özcan Dağıstanlı tarafından duyurulmuştur.

Açıklamada, CHP'nin Kaynaşlı İlçe Başkanı Muammer Yıldırım'ın adaylığını tanıtma ve belediye başkanlığı için adaylığını resmi olarak ilan etme amacıyla düzenlenecek olan etkinliğin detaylarına vurgu yapılmıştır.

Özcan Dağıstanlı, CHP Düzce İl Başkanı olarak, parti üyeleri ve kamuoyunu bu önemli toplantıya davet etmiş ve bu etkinliğin önemine dikkat çekmiştir. Toplantıda yapılacak basın açıklamasının, CHP'nin Kaynaşlı Belediye Başkan adayının politika ve hedefleri hakkında önemli bilgiler içermesi beklenmektedir.

Bu açıklama ile CHP, yerel yönetimlerdeki güçlü duruşunu sürdürme amacını taşımakta ve Kaynaşlı Belediye Başkanlığı için iddialı bir adayı kamuoyuna tanıtmaktadır.


Editör: D. Analiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar