CHP'Lİ GENÇLER BULUŞTU !

CHP Gençleri, Genel Başkan Özgür Özel’in Memleketi Manisa’da Buluştu

CHP'Lİ GENÇLER BULUŞTU !
18.12.2023 - 14:54
Özel Haber

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Gençlik Kolları, Genel Başkan Özgür Özel'in memleketi Manisa'da coşku ve moral dolu bir buluşmaya imza attı. Düzce CHP İl Gençlik Kolları Başkanı Emin Can Pehlivan'ın da katılımıyla gerçekleşen toplantıda, gençler hem partilerine olan bağlılıklarını pekiştirdi, hem de önümüzdeki dönem için stratejilerini belirleme fırsatı buldular.

Toplantı, Manisa'nın CHP'li gençlerini bir araya getirerek, uzun soluklu çalışmalar ve görevler konusunda bilgi alışverişine olanak tanıdı. Genel Başkan Özgür Özel, katılımcılara partinin hedefleri ve gençlerin rolü konusunda detaylı bilgiler verirken, Düzce CHP İl Gençlik Kolları Başkanı Emin Can Pehlivan da kendi ilindeki gençlere tecrübelerini aktardı.

Toplantının ardından yapılan açıklamada, gençlerin heyecan ve enerjisinin önemli bir motivasyon kaynağı olduğu vurgulandı. CHP'nin gençlik kollarının bir araya gelerek, ülkenin sorunlarına karşı çözüm odaklı projeler üretecekleri belirtildi.

CHP Gençlik Kolları, bu tür etkinliklerle gençleri siyasi bilincin arttırılması ve partilerine katkı sağlamaları konusunda teşvik etmeye devam ediyor.


Editör: D. Analiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar