DENGELER DEĞİŞİYOR MU ?

2024 Yerel Seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi'nin Düzce Belediye Başkan Adayı gösterip göstermemesi merakla beklenirken halktan Muzaffer Komit sesleri gelmeye başladı.

DENGELER DEĞİŞİYOR MU ?
26.10.2023 - 16:41
konsopahaber.com

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

2024 Yerel Seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi'nin Düzce Belediye Başkan Adayı gösterip göstermemesi merakla beklenirken halktan Muzaffer Komit sesleri gelmeye başladı. Yıllarca Kızılay Genel Sekreterliği yapmış olan Muzaffer Komit araştırmalar sonucu Millet İttifakı seçmenleri tarafından dile son günlerce sıkca dile getiriliyor. İyi Parti'nin geçmiş dönemlerde Belediye Başkanlığı yapmış olan Mehmet Keleş'in adaylığın açıklanmasının ardından Millet İttifakı seçmeni Düzce'nin yeni isimlerle de seçime girilebileceği kanısında. Muzaffer Komit örnek ve başarılı bir isim olarak gören Düzce seçmeni, CHP tarafından böyle bir karar çıkıp çıkmamasını bekliyor. Böyle bir kararın ardında kartlar Düzce'de yeniden dağıtılabilir. 


Editör: D. Analiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Haber İhbar