DAĞISTANLI'DAN YENİ YIL MESAJI

Cumhuriyet Halk Partisi Düzce İl Başkanı Özcan Dağıstanlı yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Mesajında şunları ifade etti.

DAĞISTANLI'DAN YENİ YIL MESAJI
31.12.2023 - 18:04
Özel Haber

"Değerli hemşerilerim!…

2023 yılında acısıyla tatlısıyla bir çok olay yaşadık. 

Öncelikle 2023’e yeni girmişken Kahramanmaraş merkezli 7.8 ve 7.5 şiddetindeki 2 büyük sarsıntı ile 10 ilde etkili olan 6 Şubat depremini yaşadık. 50 bin den fazla yurttaşımızı toprağa vererek ülke olarak büyük acılar çektik.

Ardından ise 14 Mayıs’ta 46 yıl sonra Milletvekili çıkarmanın mutluluğunu yaşarken maalesef Cumhurbaşkanlığı seçimini kaybettik.

4-5 Kasımda ise CHP 38. Olağan kurultayında Genel Başkanımız Sayın Özgür Özel’i tercih ederek değişimin ateşini yaktık ve insanların geleceğe umutla bakmasını sağladık.

31 Mart 2024 tarihinde yapılacak yerel seçimlerinde Düzce halkının özlem duyduğu halkın belediyesi ile sosyal demokrat belediyeyi yurttaşlarımızla buluşturacağız.

Bu duygu ve düşüncelerle 2024 yılının tüm vatandaşlarımıza sağlık, huzur ve mutluluk getirmesini, ülkemize de Adalet, eşitlik, demokrasi ve zenginlik getirmesini diliyoruz." Dedi.


Editör: D. Analiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar