CHP DÜZCE MİLLETVEKİLİ ADAYI TALİH ÖZCAN: "Düzce’nin talihi olmak istiyorum"

Cumhuriyet Halk Partisi Düzce Milletvekili Adayı Talih Özcan açıklamada bulundu.

CHP DÜZCE MİLLETVEKİLİ ADAYI TALİH ÖZCAN: "Düzce’nin talihi olmak istiyorum"
10.04.2023 - 18:01
Güncelleme 10.04.2023 - 18:30
Haber Merkezi

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

Özcan, "Bana Düzceli değilim diyorlar. Düzceli olmak değil daha ötesi bir bağım var. Ben bu şehrin evladıyım. Bu şehrin çocuğuyum. Allahıma dua ediyorum bu şehre hizmet etme imkânı vereceği için. 

Atalarım Gümüşova Halil Bey Köyü'nden. Ata toprağımda beslenerek yaşadım her zaman. Bakın buradan açıklıyorum. Ben bu şehrin her köyünü son 4 yıldır geziyorum. Dokunmadığım, ayak basmadığım bir köy söylesinler bana, bir mahalle söylesinler. Teşkilatıma sesleniyorum buradan; birbirimize güvenelim, bu şehir Cumhuriyet Halk Partisi adına Millet İttifakı adına bir vekil değil iki vekil çıkaracak. Bu vekiller kısmen biz olsak da bu şehrin vekili Cumhuriyet Halk Partisi'nin çocuğu olacak, Millet İttifakı'nın bir parçası olacak, içimizden biri olacak. Daha doğrusu Düzce olacak. Onun için buradan sesleniyorum. El ele, omuz omuza verip Cumhuriyet Halk Partisi çatısı altında Millet İttifakı birleşeni ile bir değil iki vekil üç vekil çıkaralım istiyorum.
 
Düzce’min neye ihtiyacı olduğunu biliyorum. Düzce’nin bize ihtiyacı var, Düzce’nin bize vermiş olduğu bu fırsatı harcamaya hakkımız yok. Ben, sen değil biz olacağız. İyi Parti, Gelecek Partisi, Deva Partisi, Saadet Partisi, Demokrat Parti ile bir bütünüz. Büyük hedeflerimiz olmalı, olacak da. Türkiye'de Millet İttifakı Düzce’de de Millet İttifakı kazanacak. Sayın Genel Başkanımızı 13.Cumhurbaşkanı yapacağız. Düzce’de de hep birlikte tarih yazacağız. Ben teşkilatımıza başta olmak üzere Millet İttifakının her bireyine, her Düzceli kardeşime çok güveniyorum. Biz geleceğiz ve bu şehri biz güzelleştireceğiz. Bu şehrime olan sevdamı sizlere daha iyi anlatacağım, bu şehrim için çalıştığım projeleri sizlere daha iyi anlatacağım. Hepsini bir bir hep birlikte gerçekleştireceğiz. 

Buradan öncelikle Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı 13. Cumhurbaşkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na olmak üzere tüm Millet İttifakına mensup Parti Genel Başkanlarına, İl Başkanlarına ve tüm parti üyelerine tekrar sesleniyorum. Biz büyük bir güçle geliyoruz, birlikte çok güçlü olacağız. Bir vekil değil 3 vekil çıkaracağız. Önümüzdeki günlerde tüm Düzce’yi birlikte adım adım gezeceğiz ayak basmadık yer bırakmayacağız ve yurttaşlarımıza sarılacağız. Haydi Düzce, haydi Düzce başlıyoruz diyerek hepinizi selamlıyorum. Genel Başkanımın da ifade ettiği gibi sana söz Düzce yine baharlar gelecek diyorum. 15 Mayıs'ta tüm Türkiye’de olduğu gibi Düzce’mize de bahar gelecek" ifadelerini kullandı. 

Bütünleştirici bir açıklama yapan Talih Özcan, "İnanıyorum ki İsmim gibi Düzce’min talihi olarak tarihe geçmek istediğimi de ifade etmek isterim." diyerek seçim kampanyasını başlattığını ifade etti. 


Editör: D. Analiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar