MHP LİDERİ BAHÇELİ, AKÇAKOCA BELEDİYE BAŞKANI'NIN PROJELERİNİ DİNLEDİ

Akçakoca Belediye Başkanı Mehmet Okan Yanmaz, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Sayın Dr. Devlet Bahçeli'ye ilçedeki genel çalışmalar ve Dünya Bankası tarafından onaylanan projeler hakkında bilgi vermek üzere ziyaret gerçekleştirdi.

MHP LİDERİ BAHÇELİ, AKÇAKOCA BELEDİYE BAŞKANI'NIN PROJELERİNİ DİNLEDİ
12.08.2023 - 12:06
Güncelleme 12.08.2023 - 12:31
Özel Haber

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

Başkan Yanmaz, MHP Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu ve MHP Merkez İlçe Başkanı Murat Baki Yılmaz ile birlikte, MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli'nin Ankara'ya yapmış olduğu çağrıya icabet ederek ziyarette bulundu. Ziyaret sırasında Milliyetçi Hareket Partisi MYK üyesi ve YSK Temsilcisi Bahadır Alperen de hazır bulundu.

Başkan Yanmaz, MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli ile bir araya gelerek, Akçakoca'da tamamlanan ve devam eden projelerin yanı sıra Dünya Bankası tarafından onaylanan projeleri içeren dosyayı teslim etti. Bu dosya aracılığıyla, Başkan Yanmaz geniş bir bilgilendirme gerçekleştirerek çalışmalar ve projeler hakkında detaylı bilgi sundu.

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli, Başkan Yanmaz'ın hazırladığı dosyayı inceledikten sonra, Akçakoca'daki çalışmalar ve projeler için başarı dileklerini iletti. Ziyaret, hatıra fotoğrafı çekimiyle sona erdi.

Bu ziyaret, MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli ile yerel yönetim arasındaki işbirliği ve iletişimin önemine vurgu yaparken, Akçakoca'nın geleceğine yönelik yapılan çalışmaların ve projelerin destekçileri tarafından yakından takip edildiğini gösteriyor.


Editör: D. Analiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar