KATAMARAN TUGVA’LI ÖĞRENCİLERİ AĞIRLADI

Akçakoca Belediye Başkanı Mehmet Okan Yanmaz ve Sosyal Yardımlaşma Kültür Müdürlüğü'nün koordinasyonunda satın alınan katamaran gezi teknesi, Türkiye Gençlik Vakfı (TUGVA) Düzce İl Başkanlığı tarafından düzenlenen etkinlik kapsamında yaklaşık 200 öğrenciyi ağırladı.

 KATAMARAN TUGVA’LI ÖĞRENCİLERİ AĞIRLADI
21.07.2023 - 09:40
Haber Merkezi

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

Eğitim kampının 4. haftasında bulunan 200 öğrenci, çadır kampı deneyiminin ardından sosyal aktivite olarak Akçakoca katamaran gezi teknesini ziyaret etme fırsatı buldular. Tekneyi gezen öğrenciler, yaklaşık 1 buçuk saat süren tur boyunca keyifli anlar yaşadılar.

Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz ve Sosyal Yardımlaşma Kültür Müdürlüğü Gönüllü koordinatörü Nursen Yanmaz, öğrencilerle samimi bir sohbet gerçekleştirdikten sonra hatıra fotoğrafı çektirdiler. Öğrenciler, kendilerini ağırlayan başkan ve gönüllülere teşekkür etmeyi ihmal etmedi.

TUGVA Düzce İl Temsilcisi Osman Yel, yaptığı açıklamada, "200 öğrencimizle 4 haftalık eğitim kampındayız. Çadır kampı deneyimimizin ardından sosyal aktivite olarak Akçakoca katamaran gezi teknesine geldik. Bizi bu güzel etkinlik için ağırlayan Akçakoca Belediyesine teşekkür ederim" şeklinde konuştu.

Katamaran gezi teknesinde geçirilen keyifli gün, öğrencilerin sosyal etkileşimini artırmak ve eğlenceli bir ortamda vakit geçirmelerini sağlamak adına önemli bir etkinlik olarak değerlendirildi. TUGVA ve Akçakoca Belediyesi'nin bu tür etkinliklerle gençlerin eğitim hayatına destek vermesi, geleceğe umutla bakmalarını sağlamak açısından takdirle karşılandı.


Editör: D. Analiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar