MEHMET KELEŞ BAŞLADIĞI YERDE PATİNAJ ÇEKİYOR

Her fırsatta kendisinin siyasette olması gerektiğini düşünen eski AK Partili Eski MHP'li İyi Parti Düzce Belediye Başkan Adayı Mehmet Keleş başladıği gibi yerinde patinaj çekiyor.

MEHMET KELEŞ BAŞLADIĞI YERDE PATİNAJ ÇEKİYOR
27.02.2024 - 22:29
Güncelleme 28.02.2024 - 11:26
Haber Merkezi

KELEŞ BAŞLADIĞI YERDE PATİNAJ ÇEKİYOR.

2 Döneme yakın AK Parti safında Düzce Belediye Başkanlığı yapan İYİ Parti Düzce Belediye Başkan Adayı Mehmet Keleş bir türlü çıkış yapamadı.

Yaklaşık 3 aydır bilbordlar sizin sokaklar bizim diyerek sokak sokak gezerek vaadler veren Keleş'e ilgi gösterilmiyor. Zorunlu fotoğraf çektirenlerden başka bir kitle oluşturmayan İyi Parti ve adayı Mehmet Keleş adeta başladığı yerde patinaj çekiyor. 

Vatandaşların Cumhurbaşkanına ihanet ederek önce Cumhur İttifakından asla  çıkmayacağı açıklayarak MHP'den milletvekili aday adayı olan daha adaylık süreci olmadığında hemen Cumhur ittifakından ayrılarak İyi parti safına geçerek siyasi fırıldaklık yaparak Siyaseten kendine alan açmaya çalışması vatandaşlar tarafından karşılık göremedi.

Konsopa Haber Genel Koordinatörü Ozan Yahşi  adeta durumun  özetini  paylaştı.

Konsopa Haber Genel Koordinatörü Ozan Yahşi şöyle paylaştı.

Mehmet Keleş Halkta Karşılık Bulamıyor !

Mehmet Keleş, 2 buçuk dönem Belediye Başkanlığı yapıp zihniyeti ve milli görüş düşüncesini Ak Parti'den alan, gören, yetişen ve her konuşmasında İyi Parti'yi unutup Ak Parti sözleri ile devam eden Ak Parti'den kovulan, bir psikolojik hastalık boyutunda kendini siyaset yapmak zorunda hissedip, Mhp'de üye olup Milletvekilliği adaylığı ardında bir netice alamayarak şansını muhalefet partisi İyi Parti'de Belediye Başkanlığı Adaylığını açıklamasıyla İyi Parti'ye büyük zarar vererek, halkta da inandırıcı bir karşılık bulamaması ve siyaset hayatının bizce intiharına yol açmıştır. İyi Parti'yi ciddi anlamada dağıtarak, İyi Parti'de kendi yakınlarını ve yandaşlarını İyi Parti'ye monte ederek, İyi Parti'yi tamamen dağıtması muhalefet ve halk tarafından ciddi tepki görmüştür.
Anlattığı projelerde Düzce'de 3 dönem Belediye Başkanı olduğunu unutarak Belediye Başkanı olduğunda Düzce'ye iyi geleceğini ''Mehmet Keleş Düzce'ye İyi Gelecek'' sloganı komedi ve alay konusu olmuştur.
Şuanda da Düzce'de yapılan araştırmalarda %8'lik bir oranda İyi Parti'yi 4. Parti durumuna düşürmüştür.
Düzce'nin en büyük problemi muhalefetin çok zayıf olmasıdır


Editör: D. Analiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar