KELEŞ'TEN BİR GARİP AÇIKLAMA. .

Üzeyir Yiğit Güçlüyüz diyor. Mehmet Keleş başka anlıyor. "Düzce Belediye Başkanı Danışmanı Üzeyir Yiğit, AK Parti tabanının sağlam ve tartışmasız %40 desteğinin devam ettiğini samimiyetle açıkladıktan sonra, İYİ Parti'den ilginç bir tepki geldi.

22.03.2024 - 16:29
Güncelleme 23.03.2024 - 15:31
Özel Haber

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

 

Analiz TV'de Murat Albayrakoğlu ile yapılan Gündem Değerlendirmesi programında Üzeyir Yiğit'in içten ve cesur açıklaması, İYİ Parti içinde şok etkisi yarattı. Hedeflerinden hiç vazgeçmeyen ve hatta tüm seçimi buna bağlayan İYİ Parti adayı Mehmet Keleş, yanlış yolda kampanya yürütmeye devam ettiği algısını pekiştirdi.

Gündem özel programını  iyi niyetli izleyiciler söylemin seçmenler ile ilgili değil sayısal değerler üzerinde olduğunu da yorumlarda ifade etmişlerdir. Genel olarak üzerinde durulan konu AK Parti seçmeninin gücünü ifade ettiği de ortadadır. 

AK Parti tabanının oluşturduğu güç, özellikle İYİ Parti'yi rahatsız ederken, İYİ Parti'nin de kendi yöntemleriyle bu gücü dağıtmak istediği konuşuluyor.

İlgili paylaşımın ardından, AK Parti taraftarlarına sorduk. Vatandaşlar, AK Parti'ye olan sadakat ve desteğin, Üzeyir Yiğit'in samimi açıklamasında belirtildiği gibi tartışmasız olduğunu dile getirdi.

Kısacası, onlar konuşurken AK Parti ve Faruk Özlü iş başında olacak. Bunu hep birlikte nisanda göreceğiz."


Editör: D. Analiz
Youtube kanalımıza abone olarak yeni
videolarımızdan ilk siz haberdar olun.
Youtube Adresimiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar