"TÜRKİYE İÇİN BU SEÇİM ÇOK ÖNEMLİ"

Ak Parti Düzce Milletvekili Adayı Hakan Kuşçuoğlu, özel açıklamalarda bulundu.

"TÜRKİYE İÇİN BU SEÇİM ÇOK ÖNEMLİ"
19.04.2023 - 16:51
Haber Merkezi

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

Düzce’de uzun süredir siyasetle uğraşan ve bir dönem AK Parti Merkez İlçe Başkanı olarak görev yapan Hakan Kuşçuoğlu, yerelde çok tanınan ve sevilen bir sima.. Özellikle 10 yıl aralıksızca yapmış olduğu siyasetin verdiği bilgi birikimiyle, Düzce’yi tanıyan, şehrin ihtiyaç ve isteklerini iyi bilen ve analiz eden bir isim. Bununla birlikte halkla olan samimi ve sıcak iletişimi sebebiyle de Düzcelilerin mecliste görmek istediği adayların başında geliyor.

Sayın Kuşçoğlu ile gerçekleştirdiğimiz görüşmede Vekil Adayından seçimle ilgili düşüncelerini aldık.. Kuşçuoğlu; "14 Mayıs seçimleri partimiz ve ülkemiz için önem taşıyor. Cumhurbaşkanımıza bu süreçte yol arkadaşı olabilmek, davamız için mücadele etmek ve Düzce’nin meselelerini birlikte çözmek için canla başla çalışıyoruz. Sizlerin de bildiği gibi AK Parti ülkemizin çehresini değiştirdi. Bugün yollarda milli aracımız TOGG’u, denizlerde Dünyanın ilk SİHA Gemisi ve milli gemimiz TCG Anadolu’yu görüyoruz. Karadeniz’de bulduğumuz doğalgaz rezervi, Türkiye’yi dünyanın finans merkezi konumuna getirmeyi hedefleyen İstanbul Finans Merkezi ve daha sayamayacağım yüzlerce projeyle AK Parti her geçen yıl ülkemizin bağımsızlığı noktasında çok değerli adımlar atıyor. Allah nasip eder, halkımız teveccüh gösterirse 14 Mayıs’tan sonrada atmaya devam edecek. Bu noktada halkımızdan arzum, dikkat çekmek için yapılan ve hiçbir dayanağı olmayan açıklamalara prim vermesin, hem ülkemizde hem de Düzce’de yapılanları, Cumhurbaşkanımızın tüm zorluklara rağmen kararlılıkla attığını adımları unutmasın. Bizler de Allah’ın izni, halkımızın teveccühü ile Düzce’yi çok iyi tanıyan, ihtiyaçlarını bilen, halkın içinden gelmiş Milletvekili Adayları olarak inşallah 14 Mayıs’ta Meclis’te Milletimizin sesi olacak, Düzce’mizi geleceğe taşımak ve şehrimizin güzelleşmesi, daha fazla yatırım alması için canla başla çalışacağız." ifadelerini kullandı.

 


Editör: D. Analiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar