AK PARTİ 31 MART İÇİN KENETLENDİ

10-0 HEDEFİNE EMİN ADIMLARLA İLERLENİYOR GERÇEKÇİ PROJELERLE, GERÇEK BELEDİYECİLİK “CANLA BAŞLA ÇALIŞACAĞIZ, KAZANACAĞIZ”

AK PARTİ 31 MART İÇİN KENETLENDİ
8.03.2024 - 16:49
Haber Merkezi

 

31 Mart yerel seçimlerini kazanarak, Kaynaşlı, Akçakoca ve Cumayeri ilçelerini yeniden AK Parti belediyeciliği ile buluşturmayı hedefleyen Düzce Teşkilatları adeta kenetlendi. 3 ilçede düzenlenen proje lansman ve belediye meclis üyesi adaylarının tanıtım programlarına katılan teşkilat kademeleri, “Canla başla çalışacağız, kazanacağız” diyerek hedeflerinin tüm ilçe ve beldelerde belediyeleri almak olduğunu dile getirerek “Hedefimiz 10-0 “ dediler.

31 Mart’ta yapılacak yerel seçimlerde; Düzce’deki tüm belediyeleri kazanmayı hedefleyen AK Parti Teşkilatları, gece-gündüz çalışmalarını sürdürüyor. Düzce’nin tüm belediyelerini gerçek belediyecilik ile buluşturmak amacıyla yürütülen çalışmalara, AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı ve Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, Düzce Milletvekili Ercan Öztürk, AK Parti İl Başkanı Hasan Şengüloğlu, Merkez İlçe Başkanı Buğra Alp Kocaman, Kadın Kolları Başkanı Şulenur Kubilay Yılmaz ve Gençlik Kolları Başkanı Oğuzhan Küçük de destek veriyor.

KAYNAŞLI’DA “TÜRKMEN”

Kaynaşlı Belediye Başkan Adayı Ahmet Türkmen, Akçakoca Belediye Başkan Adayı Osman Cumur ve Cumayeri Belediye Başkan Adayı Recep Tuna’nın proje tanıtım ve lansman programları hafta sonu yapıldı. Coşkuyla ve yoğun katılımla gerçekleştirilen programlara, parti teşkilatının yanı sıra; Düzce Belediye Başkanı ve AK Parti Düzce Belediye Başkan Adayı Dr. Faruk Özlü de katılarak, teşkilatın gücüne güç kattı.

AYŞE KEŞİR:”PROJE ODAKLI ÇALIŞIYORUZ”

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı ve Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, yaptığı konuşmalarda, “Biz söz verdiğimiz her projeyi yaparız. İlçelerimiz kendini değil, kentini düşünen başkanlara kavuşacak. Bu seçimde proje odaklı, hizmet odaklı başkanlarımıza oy istiyorum. Çalınmadık kapı, sıkılmadık el bırakmayacağız” ifadelerini kullandı.

ERCAN ÖZTÜRK: “DÜZCE BİZİM İÇİN BİR BÜTÜN”

Düzce Milletvekili Ercan Öztürk, “İnşallah bu coşku ve enerjimizi 31 Mart’a kadar devam ettirip, ilçelerimizi AK Parti belediyeciliği ile buluşturacağız. Düzce’yi bir bütün olarak görüyoruz. İlde sayın bakanımızın başkanlığı, ilçelerimizde adaylarımızın kazanması ile birlikte hizmeti her tarafa yaymış olacağız. Sayın bakanımız tecrübeleri ile yeni seçilen başkanlarımıza yol gösterecek. İnşallah 31 Mart’ta kazanıp, çifte bayram yapalım” ifadelerini kullandı.

İL BAŞKANI ŞENGÜLOĞLU “REKOR OYLA KAZANACAĞIZ”

İl Başkanı Hasan Şengüloğlu ise, “İnşallah sizlerin desteği ile rekor oyla emanetlerimizi geri alacağız. Düzce’de sayın bakanımızın başkanlığında 20 yıllık işi 5 yılda yaptık. 5 yılda 10 yıllık iş yaparak, inşallah bu ilçelerimizin kaybettiği yılları da telafi edeceğiz. Bir şey ağzımızdan çıkıyorsa biz yaparız. Aday gösterilmediği için AK Parti davasından ayrılanlar oldu. Ancak görüyorum ki, aday gösterilmese bile aramızda olan, başkan adayına destek veren aday adaylarımız var. Gerçek dava adamlığı işte budur, AK Partililik budur” şeklinde konuştu.

BAŞKAN ÖZLÜ:” PROJELERİM DÜZCE’YE ÇAĞ ATLATACAK”

Düzce Belediye Başkanı ve AK Parti Düzce Belediye Başkan Adayı Dr. Faruk Özlü ise, AK Partili başkan adaylarına destek isteyerek, “5 yıldır bu ilçelerimiz mahzun. İnşallah bu dönem hep birlikte bu ilçelerimizi kazanacağız. Düzce için 100 proje hazırladım ve projelerim Düzce’ye çağ atlatacak, bir üst lige çıkaracak projelerdir. Ben proje uzmanıyım. Proje yapma konusunda hiç kimse bizimle yarışamaz. Türkiye’nin bugün savunma sanayi alanında hangi projesi varsa, tamamında benim emeğim vardır. Bir şeyi tutkuyla isterseniz ve çalışırsanız mutlaka olur. 24 saat çalışacağız ve Düzce’de tüm belediyeleri kazanacağız. Benim kendilerine olan güvenim tam. Destek verin, sizleri yeniden AK Parti belediyeciliği ile buluşturalım. Bu ilçelerimizi de bir üst lige taşıyalım” dedi.


Editör: D. Analiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar