Vaatler ve Gerçekler… Poptan Caza Her Şey

Bugün bir video seyrettim Davut Güloğlu anlatıyor… Anlatmıyor uçuyor! Yanında olan arkadaşlardan sanata hiç saygısı olan yok mu? Adamın popla sanatla edindiği kariyerini harcatıyorsunuz farkında değil misiniz?

Vaatler ve Gerçekler… Poptan Caza Her Şey
27.02.2024 - 14:03
Haber Merkezi

Adam bizim ‘Yunuz’u sollamaya başlamış…

 

Ne demiyor ki!

 

Demiryolu, Havayolu, Teleferik, Çöplük olmuş Konuralp’i turizm merkezi yapacağım… Diyor da diyor. Birde üstüne çıktı, iki senedir Konuralp te oturuyorum demez mi! Arkadaş, seçmen kütüğün bile Ataşehir değil mi? Bak biri sorar ulu orta ne gerek var gereksiz konuşmaya…

 

Sayın Güloğlu, benden demesi yanında birileri çarşı pazar senelerdir satamadığı projelerini sana pazarlatıyor. Bence düşünmeden akıl süzgecinden geçirmeden konuşma diyeceğim ama…

 

Dediğim gibi etrafından poptan caza her şey var.

Partilerin hepsi İl Genel ve Belediye Meclis üyeliklerini açıkladı. AK Parti yi bekleyip son dakika yapılan eklemeler falan derken, sonuç! Her Siyasi Partide listeye girip memnun olmayan ve giremediği için kızan arkadaşlar var.

 

Gönül ister ki her aday listeye yazılsın ve vatandaş yeterli sayıyı işaretlesin ve en çok oy alanlar meclise girsin ama kanun bu ki, müracaat edenleri seçme hakkı veriyor birilerine.

 

Biz Anadolu insanı kader denilen şeye iman ederiz ve işimize bakarız.

 

Şaşırdığım isimler var listelerin en popülerleri ve en sürprizleri…

 

Mesela her yazımda çağrıda bulunduğum Çikolatacı, kontenjana cesaret edememiş.  Çikolatacı yesinler senin siyasetini! Benden demesi birinci sıradan da giremiyorsun. Garip çok İyi Partili de yok listede

 

Seçim sonunda, İYİ Parti Keleş’in elinde kalabilir. Belediye başkanı olamayınca il başkanı olur diye düşünüyorum. Yunuz’u da sevmediği bir işten kurtarır. Belki de ikisine de gerek kalmaz merkez pim elinde bekliyor.

 

Bence Düzce de seçmen davranışında ciddi bir değişim olacak ve Düzce halkı sadece bir başkan seçecek! Projesi olan, çalışkan, dürüst ve kaynak oluşturmada sorunu olmayan bir profille yola devam diyecek. Bu oranın seçmen içinde yüzde 60 olduğunu tahmin ediyorum.

 

Bu eğilimin adresi son dönem değişimin mimarı Faruk Özlü’dür.

 

Şehrin değişen yüzüyle birlikte yeni istihdam oluşturacak projelerini gördük ve göreceğiz.

İnanıyorum ki Yunuz ve Talih Özcan Bey bile oyunu Özlü ye verecek.

 


Editör: D. Analiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar