DÜZCE’NİN ABİSİ ÖMER KÜÇÜK FARUK ÖZLÜ’YÜ DESTEKLEDİĞİNİ BEYAN ETTİ !

Düzce'nin Geleceğine İnanıyoruz: Başkan Dr. Faruk Özlü 'ye Tam Destek

DÜZCE’NİN ABİSİ ÖMER KÜÇÜK FARUK ÖZLÜ’YÜ DESTEKLEDİĞİNİ BEYAN ETTİ !
27.02.2024 - 10:00
Haber Merkezi

Düzce'nin önde gelen isimlerinden ve toplumun sesi olan Ömer Küçük, şehrin geleceği için önemli bir adım atarak, Düzce'nin ihtiyaçlarına en uygun liderin kim olduğunu açıkça belirtti. Küçük, Düzce'nin kaderini değiştirebilecek ismin eski rakibi Dr. Faruk Özlü olduğunu vurguladı. Özlü'nün, şehrin gelişimi ve refahı için daha uygun bir seçenek olduğunu düşünen Küçük, geleceğin projelerini gerçeğe dönüştürme konusundaki güvenini ifade etti.

Ayrıca, şehrin sorunlarını çözmekte başarısız olduğu düşünülen bir isim olan Mehmet Keleş'in, Düzce için bir çözüm getiremeyeceğini ve önceden de getirmediğini belirtti. Ayrıca Yeniden Refah Partisi Adayı Davut Güloğlunun'da Düzce'ye hiç bir faydası olmayacağını ve sadece türkü söylemeye devam etmesi gerektiğini, ''Düzce'nin geleceği için Dr. Faruk Özlü gibi bir Belediye Başkanı'na ihtiyacı olduğunu düşündüğümüzden sonsuz destek veriyoruz.'' dedi.

Düzce'nin marka değerini arttırmak için çalışan, üreten ve şehrin geleceği için vizyoner projeleri hayata geçiren Başkan Dr. Faruk Özlü'nün, genel seçimlerle yerel seçimleri karıştırmayıp (Belediye Seçimleri) Faruk Özlü'ye ve projelerine bizimde düşündüğümüz, planladığımız projelerin devamı için Düzce'nin istikbali için Faruk Özlü'ye destek vermeliyiz.

Düzce'nin marka değerini arttırmak için çalışan Başkan Dr. Faruk Özlü, Dereli Tütüncü ve Cumhuriyet Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi. Bu buluşma, bölgenin ihtiyaçlarına yönelik çözüm odaklı projelerin ele alındığı verimli bir platform sağladı.

Halkın desteğiyle daha güçlü adımlarla ilerlemek isteyen Başkan Özlü'ye olan güvenlerini dile getiren mahalle sakinleri, seçimlerde de Özlü'nün yanında olduklarını belirttiler. Düzce'nin istikbali için Faruk Özlü'ye destek vereceklerini ve seçim sonrasında da her adımında takipçisi olacaklarını ifade ettiler.


Editör: D. Analiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar