SELİM METİN İSTİFA ETTİ

İl Özel İdaresi Genel Sekreter Yardımcısı Selim Metin, Cumayeri AK Parti Belediye Başkan Aday Adaylığı için görevinden istifa etti.

SELİM METİN İSTİFA ETTİ
22.11.2023 - 11:29
Özel Haber

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

31 Mart 2024 Yerel Seçimleri'ne doğru yaklaşırken, Cumayeri ilçesinin AK Parti Belediye Başkanı Aday Adaylığı için görevinden istifa eden isimlere bir yenisi daha eklendi. Uzun yıllar boyunca Il Özel İdaresi Genel Sekreter Yardımcısı olarak görev yapan Selim Metin, 14 yıl süren hizmetinin ardından istifa kararını  duyurdu.
Selim Metin'in istifasında şu ifadeler yer aldı:

"Yaklaşık 14 sene boyunca ifa ettiğim Genel Sekreter Yardımcılığı görevimden Cumayeri ilçemizin Belediye Başkanı Aday Adaylığı için bugün ayrılıyorum.

Görevim süresince Düzce’mize en iyi hizmeti sunabilmenin gayreti ve çabası içerisindeki çalışmalarımızda, sizlerle iş birliği, güç birliği, gönül birliği yaptık. Bu vesileyle her birinize ayrı ayrı teşekkür eder, iş ve özel hayatınızda sevdiklerinizle birlikte sağlıklı sıhhatli günler diler, bakî selamlarımı sunarım.”

Cumayeri AK Parti İlçe Teşkilatı, Selim Metin'in belediye başkan aday adaylığı için gerekli evrakları teşkilata teslim ettiğini şu cümlelerle duyudu:

“Selim Metin, Belediye Başkanlığı Aday Adaylığı için gerekli evrakları İlçe Teşkilatı’mıza teslim etti.

Kendisine Aday Adaylığı sürecinde başarılar dileriz.”

Editör: D. Analiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Ahmet Alkan
    Ahmet Alkan
    23.11.2023 10:01

    Selim bey yetişmiş bir insan işinin ehli bir başkan olur

Haber İhbar