SÜRPRİZ ADAY!

Erhan Alemdar’ın Boğaziçi beldesine Ak Parti’den Belediye Başkan Aday adaylığı için girişimlerde bulunduğu, bu sebeple temaslarını sıklaştırdığı söz ediliyor.

SÜRPRİZ ADAY!
21.11.2023 - 11:14
Özel Haber

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

Yerel seçimler yaklaşmışken düzcede aday adaylarında isimler netleşiyor, genç yaşına rağmen önemli işlere imza atan Boğaziçi ve Düzce çevresinde sempati toplayan, çalışmalarıyla Ankara’da güçlü bağlantılar kuran Düzce Genç İmam Hatipliler Derneği Başkanı ve Özel Çağsu Düzce Hastanesi Genel Müdür Yardımcısı Erhan Alemdar’ın Boğaziçi beldesine Ak Parti’den Belediye Başkan Aday adaylığı için girişimlerde bulunduğu, bu sebeple temaslarını sıklaştırdığı söz ediliyor. Hem dernek çalışmalarıyla hem çalıştığı kurumdaki başarılarıyla adından söz ettiren genç başkan aday adayının ilerleyen saatlerde başvurusunu yapıp kamuoyuna adaylığını duyurması bekleniyor. Boğaziçi’ne genç bir nefes olmak mottosuyla yola koyulan genç başkan adayı birçok projeyle Boğaziçi’ne önemli çalışmalar katmak için kolları sıvamış gözüküyor. 
Genç aday Erhan Alemdar’ın konu hakkında neler söyleyeceği önümüzdeki günlerde netleşecektir.


Editör: D. Analiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar