GÜMÜŞOVA'DA CİHAN ÜNAL SESLERİ YÜKSELİYOR.

2024 Yerel seçimleri yükselirken Gümüşova ilçesinde Gümüşova Ak Parti eski ilçe Başkanı Düzce Belediyesi Özel Kalem Müdürü Cihan Ünal sesleri yükselmeye başladı.

GÜMÜŞOVA'DA CİHAN ÜNAL SESLERİ YÜKSELİYOR.
30.10.2023 - 20:29
Güncelleme 31.10.2023 - 13:51
Özel Haber

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

2024 yerel seçimlerde Gümüşova'da yeni bir dönem başlıyacak gibi. Yeni dönemin komutanı Düzce yerel siyasetinin yükselen değeri  Cihan Ünal olması kesin gibi duruyor.   Uzun yıllar   AK Parti çatısı altında hizmet vermiş olan Ünal, Düzce Belediyesi'nde özel kalem müdürü olarak görev yapmış ve başarılı bir yönetici olarak tanınmıştır.

Düzce genelinde de karşılığı çok yüksek. 

Cihan Ünal'ın Gümüşova Belediye Başkanlığı için aday gösterilmesi, kentin geleceği için çok önemli olacağı Gümüşova'lı seçmenlerin heryerde dillendirdiği bir konu. 
Gümüşova halkının karşı karşıya olduğu sorunları çözmek ve kenti daha yaşanabilir kılmak için büyük hayalleri olan  Cihan Ünal'ın, halkın güvenini şimdiden kazandığı görülüyor.

Gümüşova'nın geleceği için umut vaat eden Cihan Ünal, kentin ihtiyaçlarına odaklanarak, daha yaşanabilir yeni yuzyılın ilk mimari olması isteniyor.   

Görünen o ki  Cihan Ünal Gümüşova Belediye Başkanlığı için sağlam bir adaydır ve kentin ilerlemesine katkı sağlamaya kararlıdır.

Gümüşova halkı, Cihan Ünal'ın bu önemli göreve seçilmesine destek olmak şimdiden büyük bir hazırlık içerisinde olduğu iddia ediliyor. Başarılı çalışmalarını yakinen gazetemiz olarak takip ediyoruz. Yeni dönemde kendisine başarılar diliyoruz.


Editör: D. Analiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Haber İhbar