Ayşe Keşir, Süleyman Soylu'yu Düzcelilerle buluşturdu

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’yu halkla buluşturdu. Soylu “Ayşe Abla” diye hitap ettiği Keşir’i ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı Düzcelilere emanet ettiğini söyledi.

Ayşe Keşir, Süleyman Soylu'yu Düzcelilerle buluşturdu
19.04.2023 - 11:22
Haber Merkezi

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

14 Mayıs’ta yapılacak Cumhurbaşkanı ve 28. Dönem Milletvekilliği Genel Seçimlerine yönelik çalışmalarını aralıksız sürdüren AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı milletvekili Ayşe Keşir, Aydınpınar Köyünde seçmenle bir araya geldi. 

Aydınpınar Köyü sakinleri tarafından büyük bir coşkuyla karşılanan Ayşe Keşir, rekor seviyede oy istedi. Kıraathane ziyaretinde İçişleri Bakanı Süleyman Soylu  ile telefonda görüşmek isteyen bir vatandaşın isteğini kırmadı. Soylu’yu cep telefonu ile arayan Ayşe Keşir, Düzce’nin en büyük köyü olan 4 bin 500 nüfuslu Aydınpınar Köyünden vatandaşın selamını iletti. Düzce’nin seçimlerde rekor kıracağını vurguladı. 

Telefondan Düzcelilere seslenen Bakan Soylu “ Hayırlı Ramazanlar diliyorum İstanbul’dan selamlarımızı iletiyoruz. Aynı zamanda iki emanetimiz var size, birisi Ayşe ablam birisi de Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan. Yüce Allah birlik içinde olanları ve  çok çalışanı mükafatlandırıyor. 

Türk milleti güzel şeylere, iyi şeylere ve güçlü şeylere layık. Milletimizin istediği devrimleri yapabilecek olan güçlü liderler, istikrar, tecrübe bütün bunları yapabilecek bir kabiliyet onun için siz her şeyi benden daha çok iyi biliyorsunuz. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan 21 yıldır Türkiye’nin altyapısını AK Parti, Cumhur ittifakı ile beraber gerçekleştiriyor. Hayrettin abi çok teşekkür ediyorum Allah razı olsun, herkese çok selamlar” ifadelerini kullandı.

Daha sonra Aydınpınar Köyünden Hayrettin Aban Bakan Soylu ile yaptığı görüşmede oy sözü vererek“ Allah sizlere uzun ömürler versin” dedi.


Editör: D. Analiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Haber İhbar