Eski Ak Parti'li Milletvekilinden serzeniş. "Halktan Bu Kadar Mı Uzaklaştınız?."

Ak Parti Düzce Milletvekili Osman ÇAKIR sosyal medya hesabında Ak Parti' ye serzeniş yaparak paylaşım yaptı.

 Eski  Ak Parti'li Milletvekilinden  serzeniş. "Halktan Bu Kadar Mı Uzaklaştınız?."
18.01.2024 - 13:17
Güncelleme 18.01.2024 - 13:32
Haber Merkezi
"Emekliler yıllardır Akpartiyi iktidara taşıyan en büyük gurupdur. Bu seçimde Ak Parti' nin en büyük muhalifi emeklilerdir. Bunu bile göremiyorsunuz." ifade ederek  "Halktan bu kadar mı uzaklaştınız." diye sordu. Paylaşıma gelen yorumlarla da desteklendi Çakır'ın paylaşımı. İşte o yorumlar.
 
Senay Öztürk
Evet ya kıliçdar oğlu 15' verecekdi. Adalet herkese eşit olsa ya Ali ol ali ol eşit olmayı bile beceremiyoruz. Kiralar Düzcede on bin lira
Ahmet Karacan
Görmesinler az kaldı emeklilerde onları görür
 
Murat Saydam
Aynen vekilim bizi iktidara taşıyan kitleyi görmezden gelmek anlamıyorum
 
Erdoğan Turhan
Uzaklaşmak ne kelime yaşayan ölü gözünle bakiyorlar
 
Alaettin Küçük
Hükümetimiz yıllarca mucadele ettiği her eve her haneye her hastaya her yaşlı yetime sakata bakana yer sahibine yeri mülkü olmıyana aylık para gıda yakacak elektirik doğal gaz yardımı cumhuriyet ikramiyesi bayram ikramiyesi yaşa takılanlar bunca işler… 
 
Hacamat Serhat Şahin
Pekii asgari ücreti dile getiren hic yok neden? Memurların cogu ağız dolusu yiyip ayni sekilde kin kusuyor. Ama bu ulkenin ve iktidar yükünü tasiyan asgari ucretli ile memur arasindaki fark 2 katindan fazla. Asgari ücretli ölsün mu?
 

Editör: D. Analiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar