AYŞE KEŞİR'DEN ANALİZ GAZETESİNE TEBRİK MESAJI

Analiz Gazetesi ailesi, 12. kuruluş yıl dönümünü coşkuyla kutlamaya hazırlanıyor. Bu anlamlı gün vesilesiyle, AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı ve Düzce Milletvekili Sayın Ayşe Keşir'den sevgi dolu bir tebrik mesajı geldi.

AYŞE KEŞİR'DEN ANALİZ GAZETESİNE TEBRİK MESAJI
10.08.2023 - 13:35
Güncelleme 10.08.2023 - 13:40
Özel Haber

Sayın Ayşe Keşir, mesajında: "Düzce’mizin kıymetli gazetelerinden ve TV kanallarından biri olan Analiz ailesinin 12. kuruluş yıl dönümünü içtenlikle kutluyorum. Bu vesile ile sizin şahsınızda emeği geçen tüm meslektaşlarımı tebrik ediyorum ve yayın hayatınızda başarılar diliyorum." ifadelerine yer verdi.

Analiz Gazetesi imtiyaz sahibi Murat Albayrakoğlu, Sayın Ayşe Keşir'in samimi tebrik mesajını memnuniyetle karşıladıklarını belirterek, "Analiz ailesi olarak tarafsız habercilik ilkesinden ödün vermeden, doğru ve güvenilir bilgiyi okurlarımıza sunmaya devam edeceğiz. Sayın Keşir'e teşekkürlerimizi sunuyoruz." dedi.

Analiz Gazetesi olarak, Sayın Ayşe Keşir'in nazik tebriklerini kabul etmekten büyük mutluluk duyuyoruz. Düzce'nin önemli basın organlarından biri olarak 12 yıldır sağlam adımlarla ilerlemekte ve doğru haberin peşinden koşmaktayız. Bu anlamlı günde gösterdiğiniz ilgi ve desteğiniz için teşekkür ederiz. 


Editör: D. Analiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar