AK PARTİ DÜZCE İL KADIN KOLLARI'NDAN YERLİ VE MİLLİ TOPLANTI

Ak Parti Düzce İl Kadın Kolları Haftalık Olağan Yönetim Kurulu Toplantısı Gerçekleştirildi.

AK PARTİ DÜZCE İL KADIN KOLLARI'NDAN YERLİ VE MİLLİ TOPLANTI
28.07.2023 - 17:33
Güncelleme 28.07.2023 - 17:46
Özel Haber

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

 

Ak Parti Düzce İl Kadın Kolları Haftalık Olağan Yönetim Kurulu Toplantısını, Başkanımız Av Şulenur Kubilay Yılmaz öncülüğünde Düzce belediyemizin çavuşlar mahallesine katmış olduğu otantik konakta her yöreden kültürden tatları birleştirerek yerli malı havasında gerçekleştirdi. Düzcemizin kültür zenginliği sofralara yansıdı.

Ak Parti Düzce İl Kadın Kolları yerli ve milli toplantısında; yerli malı yurdun malı anlayışıyla, el emeği göz nuru ürünlerle kültürel zenginlikleri bir araya getiren bir toplantı yaptılar. Ak Parti Düzce İl Kadın Kolları ' nın düzenlediği bu özel toplantı, sadece Düzce için değil, tüm Türkiye için örnek bir etkinlik olarak nitelendirilebilir. Kültürel zenginliğe atıfta bulunan Ak Parti Düzce İl Kadın Kolları Yönetimi, bu anlayışı her mecrada tanıtacaklarını ifade ettiler.


Editör: D. Analiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar