İL BAŞKANI HASAN ŞENGÜLOĞLU'NDAN BASIN BAYRAMI MESAJI

AK Parti Düzce İl Başkanı Hasan Şengüloğlu, “24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı” dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

İL BAŞKANI HASAN ŞENGÜLOĞLU'NDAN BASIN BAYRAMI MESAJI
24.07.2023 - 16:46
Haber Merkezi

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

AK Parti Düzce İl Başkanı Hasan Şengüloğlu mesajında, Türk basınında sansürün kaldırılmasının yıl dönümü olarak kutlanan 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramının önemine dikkat çekti. Şengüloğlu basının Ðüzce"nin katkı sağladığını vurgulayarak “ Kamuoyunun şehrimiz ve ülkemiz hakkında en doğru bilgiye ulaşmasını sağlayan tüm basın çalışanlarımızın bu anlamlı gününü kutluyorum. 24 Temmuz 1908 tarihinde basında sansürün kaldırılmasıyla, tarafsız ve ilkeli habercilik anlayışıyla toplumumuzun yanlış bilgilendirilmesinin önüne geçilmiştir. 

Düzce'mizin her alanda hedeflenen başarıya ulaşmasında basın mensuplarımızın gösterdikleri duyarlılık ve yaptıkları başarılı çalışmalar şehrimize büyük katkılar sağlamaktadır. Hem toplumumuzun sesi olmak hemde şehrimizin katma değerlerini ön plana çıkarmak kuşkusuz basın yoluyla yapılacak faaliyetlerle gün yüzüne çıkmaktadır.

Basın kuruluşlarımızın, özgür, tarafsız, objektif bir şekilde görevlerini yerine getirirken, ülke menfaatlerini, kamu düzenini, toplumsal dinamikleri ve mesleğin gerektirdiği ahlaki değerleri göz ardı etmemeleri, sorumlu bir yayıncılık üstlenmeleri büyük önem taşımaktadır.

Bizleri bilgilendirme, aydınlatma gibi onurlu bir görevi üstlenen ve gece gündüz demeden zor koşullarda mesleğini ifa eden başta Düzce’mizde görev yapan yerel ve ulusal basın mensupları olmak üzere tüm basın emekçilerimizi tebrik ediyor, 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramlarını en içten dileklerimle kutluyorum” dedi.


Editör: D. Analiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar