AKÇAKOCA'DA BOMBA İSİM !

Cumhur İttifakı'nın Akçakoca Belediye Başkan Adayı Belli Oluyor: Nevin Gökçek

AKÇAKOCA'DA BOMBA İSİM !
22.12.2023 - 16:01
Güncelleme 22.12.2023 - 16:20
Özel Haber

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

Cumhur İttifakı'nda yapılan açıklamaya göre, Akçakoca Belediye Başkan aday adaylığı için 6 isim başvuruda bulundu.

Ancak, aday adaylarının istenilen kriterlere uygun olmadığı ve mevcut 6 ismin parti için yeterli olmadığı konuşuluyor. Parti içi kaynaklara göre, bu durumun üzerine farklı bir aday arayışına girildiği ve bu süreçte dikkat çeken isimlerin değerlendirildiği belirtiliyor.

Gelen bilgilere göre, Akçakoca Belediye Başkan adayının Nevin Gökçek olacağı ifade ediliyor. Nevin Gökçek'in, partinin istediği kriterlere uygunluğu ve bölgede geniş bir destek kitlesine sahip olması, adaylık sürecinde öne çıkmasına neden oldu.

Parti yetkilileri, Nevin Gökçek'in liderlik ve yönetim yetenekleri ile Akçakoca'nın ihtiyaçlarına uygun bir vizyona sahip olduğunu vurguluyor. Aday belirleme sürecinin tamamlanmasının ardından, Akçakoca'daki seçim stratejisinin şekilleneceği belirtiliyor. Adayın resmi olarak açıklanmasıyla birlikte, bölgedeki seçim yarışının daha da kızışması bekleniyor.


Editör: D. Analiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar