Özkan Çakır Başlattı, Ak Parti Milletvekili Aday Adayları Yine Bir Araya Geldi.

Düzce’nin sevilen İş İnsanı Özkan Çakır’ın başlattığı AK Parti 28. Dönem Milletvekili Aday Adayları istişare toplantılarını Ziraat Bankası Genel Müdürlüğünde üst düzey bürokrat olan Abdülkerim Kaval ev sahipliği ile Gölyaka’da düzenlendi.

Özkan Çakır Başlattı, Ak Parti Milletvekili Aday Adayları Yine Bir Araya Geldi.
21.09.2023 - 13:32
Güncelleme 21.09.2023 - 13:45
Haber Merkezi

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

İlk Toplantıyı Özkan Çakır Başlattı. İlk toplantıda sadece aday adayları yer almıştı. 3.ü toplantıya Ak Parti Düzce İl Başkanı Hasan Şengüloğlu'da yer aldı.

Milletvekillleri toplantıya davet edilecek mi?

3.sü yapılan toplantı tüm enerjisi ile devam ediyor. Katılımlar genişleyecek mi? Henüz seçime giren adaylar toplantıya davet edilmedi ya da toplantıya katılım sağlamadılar. Katılım sağlayıp sağlamayacakları ya da davet edilip edilmeyecekleri merak ediliyor. 

Yarışta 3 kişi yer aldı. Ayşe Keşir Ercan Öztürk ve Hakan Kuşççuoğlu. Yarışa giren ve seçim sonrası Milletvekili olan Ayşe Keşir ve Ercan Öztürk henüz katılım sağlamadı. Aynı zamanda seçime 3.ü sırada yer alan Hakan Kuşçuoğlu'nun da davet edilmediği konuşuluyor.

Toplantıda konuşan Çakır, ‘’Bu birliktelik de kıymetli il başkanımız Hasan Şengüloğlu orada bulundu. Bizler dava arkadaşlarımızla beraber cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan ve Akpartimizin yanındayız. Milletimize hizmet etmek için biraradayız. Katılan tüm dava arkadaşlarımıza teşekkür eder 3.ü toplantıya Ziraat Bankası Genel Müdürlüğünde üst düzey bürokrat olan  Abdülkerim Kaval ev sahipliğini yaparak toplantıya katılan aday adayları kardeşlerimize de teşekkür ediyorum.’’ ifadelerini kullandı.


Editör: D. Analiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Haber İhbar